michael page jednak podpisał kontrakt z ufc

Michael Page jednak podpisał kontrakt z UFC? Znamy nazwisko rywala i termin debiutu Venoma!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 listopada 2023

Wygląda na to, że Michael Page jednak podpisał kontrakt z organizacją UFC. Do sieci trafiło nagranie video z biura Dany White’a, a na ujęciu złapano tablicę z rozpiską UFC 297, widnieje na niej nazwisko Anglika!

Choć w ostatnich dniach Michael Page powiedział, że nic nie zostało jeszcze podpisane i do dogadania zostały szczegóły umowy to wygląda na to, że Anglik ostatecznie podpisał kontrakt z UFC.

W ostatnim podcaście Full Send z Daną Whitem uchwycono kamerą tablicę w biurze UFC. Widnieje na niej nazwisko Michaela Page’a, a także nazwisko jego rywala oraz gala na której ma zadebiutować „Venom”.

Wedle tego przecieku były zawodnik organizacji Bellator ma zmierzyć się z Kevinem Hollandem na gali UFC 297. Wydarzenie to odbędzie się 20 stycznia 2024 roku w Toronto w Kanadzie. Póki co media za oceanem milczą na temat tego zestawienia.

Jeśli faktycznie doszłoby do walki Page vs. Holland to byłby to pojedynek zawodników, którzy nie mają problemów z utrzymywaniem walki w stójce. Zarówno Michael Page jak i Kevin Holland walczyli ostatnio ze zmiennym szczęściem.

Warto jednak zaznaczyć, że do jednej z porażek Page’a doszło w ringu BKFC w trakcie walki na gołe pięści natomiast poza tym z ośmiu ostatnich walk stoczonych w MMA „Venom” wygrał, aż siedem.

Amerykanin nie może się pochwalić, aż tak dobrymi rezultatami i jeśli weźmiemy pod uwagę identyczną ilość walk to Holland wygrał zaledwie cztery starcia z ośmiu ostatnich pojedynków w octagonie UFC.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments