michael bisping wskazał idealnego rywala dla venoma

Michael Bisping wskazał idealnego rywala dla Venoma: „Jako kibic bardzo chciałbym zobaczyć ten pojedynek”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 marca 2024

Michael Bisping wskazał idealnego rywala dla Michaela Page’a. Były mistrz UFC sugeruje, że Venom powinien zmierzyć się z Ianem Machado Garrym.

Michael Page zanotował udany debiut w octagonie organizacji UFC. Wielu fanów i ekspertów było zachwyconych występem Venoma.

Bardzo zadowolony z występu rodaka był Michael Bisping, były mistrz kategorii średniej który aktualnie pracuje jako komentator gal UFC. Bisping odniósł się do tego z kim w kolejnym występie mógłby zawalczyć MVP.

Hrabia uważa, że jest jeden idealny rywal dla Page’a, a ewentualna wygrana nad takim oponentem mogłaby być nawet przepustką do pojedynku o mistrzowski pas z Leonem Edwardsem.

– Jako kibic bardzo chciałbym zobaczyć ten pojedynek. Obydwaj są bardzo wysocy, zarówno Garry, jak i Page, mają po 191 centymetrów wzrostu. Jeden i drugi to stójkowicz, więc nie będą dążyli do zapasów. Zobaczylibyśmy dwóch niesamowicie utalentowanych stójkowiczów, byłaby to spora rozrywka. Zwycięzca walki Page’a z Garrym potencjalnie mógłby walczyć z Leonem Edwardsem na stadionie w Wielkiej Brytanii.

Niewykluczone, że matchmakerzy UFC spróbują zestawić właśnie taki pojedynek. Ewentualnie kolejnym rywalem Venoma mógłby być Stephen Thompson, który także jest świetnym strikerem.

Wiele będzie zależało od tego czy matchmakerzy UFC i Dana White będą chcieli zatrzymać hype train jednego z zawodników. Wiadomo, że przegrany z walki Page vs Garry musiałby bowiem zanotować kilka wygranych z rzędu, aby otrzymać kolejną szansę dużej walki. Trzeba też pamiętać o tym, że Venom ma już 37 lat i zapewne ma przed sobą 2-3 lata kariery.

Kto wygrałby walkę Page vs Garry?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments