mateusz rębecki vs joel alvarez ufc vegas 91

Mateusz Rębecki vs. Joel Alvarez na UFC Vegas 91! Polak zmierzy się z byłym rywalem Tsarukyana!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 lutego 2024

Mateusz Rębecki poznał nazwisko kolejnego rywala. 27 kwietnia na gali UFC Vegas 91 Polak zmierzy się z Joelem Alvarezem, byłym przeciwnikiem Armana Tsarukyana.

Mateusz Rębecki stanie przed najcięższym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze. Reprezentant Berserkers Team i American Top Team wróci do octagonu 27 kwietnia na gali UFC Vegas 91.

Rębecki stoczy pojedynek z Joelem Alvarezem (20-3), który ma na koncie pięć wygranych przed czasem w organizacji UFC. „El Fenomeno” miał okazję do starć z takimi fighterami jak Arman Tsarukyan i Damir Ismagulov.

Zawodnicy dysponują zbliżonym doświadczeniem w MMA jednak to Hiszpan ma na koncie cenniejsze wygrane z bardziej rozpoznawalnymi nazwiskami. Alvarez udusił Joe Duffy’ego, poddał armbarem Alexandra Yakovleva, znokautował Thiago Moisesa i udusił Marca Diakiese.

Alvarez miewał w przeszłości wpadki związane z przekraczaniem limitu w trakcie ważenia. Hiszpan podjął jednak współpracę z instytutem UFC i od tamtej pory wypełniał limit kategorii lekkiej.

Po pojedynku Mateusz Rębecki vs. Joel Alvarez dojdzie na gali UFC Vegas 91. Na tym samym wydarzeniu do octagonu powróci Michał Figlak, a także posiadająca polskie korzenie Ariane Lipski.

Kto wygra walkę Rębecki vs. Alvarez?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments