michał figlak po półtorarocznej przerwie powróci do octagonu na ufc vegas 91

Michał Figlak po półtorarocznej przerwie powróci do octagonu na UFC Vegas 91!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 lutego 2024

Michał Figlak wreszcie wróci do octagonu organizacji UFC. Polak ma za sobą długą przerwę spowodowaną kontuzją. Figlak stoczy walkę na UFC Vegas 91.

Michał Figlak nieudanie rozpoczął przygodę z organizacją UFC. Polak przegrał we wrześniu 2022 roku z Faresem Ziamem na gali w Paryżu. Niestety później kariera naszego reprezentanta znacznie wyhamowała.

„Mad Dog” miał wrócić do octagonu 18 kwietnia 2023 roku na gali UFC 286: Edwards vs. Usman 3 jednak doznał kontuzji kolana i musiał wycofać się z udziału w tym wydarzeniu. Polak musiał poddać się operacji i długiej rehabilitacji.

Ostatecznie Figlak stoczy kolejny pojedynek w UFC, 27 kwietnia 2024 roku na gali UFC Vegas 91. Michał ma za sobą bardzo długą przerwę od startów i ewidentnie potrzebuje wygranej, gdyż matchmakerzy UFC nie przepadają za zawodnikami, którzy rzadko wchodzą do octagonu.

Na gali UFC Vegas 91 rywalem Figlaka będzie doświadczony Austin Hubbard, który po latach walk w UFC ze zmiennym szczęściem na rok opuścił szeregi organizacji, a następnie powrócił do niej poprzez udział w programie The Ultimate Fighter 31.

„Thud” zakwalifikował się do finału TUF’a jednak przegrał z Kurtem Holobaughem przez duszenie trójkątne. Walka z Figlakiem będzie dla zawodnika z Denver pierwszym regularnym pojedynkiem w UFC po wspomnianym wcześniej finale.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments