Mateusz Gamrot Dustin Poirier

Mateusz Gamrot szlifuje formę przed UFC 285 na treningach z Dustinem Poirierem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 lutego 2023

Mateusz Gamrot wskoczył do rozpiski gali UFC 285 na zastępstwo za kontuzjowanego Dana Hookera. Polak zmierzy się z wysokim i gibkim Jalinem Turnerem. Popularny „Gamer” spędza ostatnie dni na macie szlifując formę na treningach z Dustinem Poirierem!

O szybkim powrocie Polaka do octagonu mówiło się wiele. Zawodnik Czerwonego Smoka zabiegał mocno o występ na gali UFC 286 w Londynie. Tak się jednak nie stało bo jeden telefon od matchmakerów sprawił, że Mateusz Gamrot wróci do gry jeszcze… szybciej bo już 4 marca na gali UFC 285: Jones vs. Gane. Więcej na ten temat tutaj. Mateusz Gamrot zawalczy na gali UFC 285: Jones vs. Gane!!

„Gamer” szybko poleciał do American Top Team tak by zmaksymalizować szansę na odpowiednie przygotowanie do pojedynku z Turnerem w jak najkrótszym czasie. Jak widać przygotowania idą w dobrym kierunku.

Galę UFC Vegas 70 w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Dustin Poirier zamieścił w sieci zdjęcie z Mateuszem:

„Diamond” napisał: „Świetne tempo treningu!! Jedziesz Gamer”
Na co Mateusz Gamrot odpisał: „Dziękuję Mistrzu!! Z tobą zawsze jest ogień! Jedziemy z tym!”

Cieszy fakt, że Mateusz Gamrot może zawsze liczyć na pomoc topowego zawodnika jakim bez wątpienia jest Dustin Poirier, a w mocnym ATT nie brakuje także innych fighterów zawsze gotowych do sparingu z Polakiem.

Zostaw ocenę
0
0