mateusz gamrot stawia na zwycięstwo mameda

Mateusz Gamrot stawia na zwycięstwo Mameda! Gamer wskazał atuty Khalidova w walce z Adamkiem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 lutego 2024

Mateusz Gamrot wskazał swojego faworyta w walce wieczoru gali KSW EPIC. Topowy zawodnik UFC stawia na zwycięstwo Mameda Khalidova.

Mateusz Gamrot to jeden z najlepszych zawodników organizacji UFC w kategorii lekkiej. Popularny „Gamer” przed przejściem do najlepszej ligi MMA na świecie walczył w federacji KSW. Gamrot był podwójnym mistrzem polskiej organizacji.

Gamrot został poproszony o wytypowanie zwycięzcy walki Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek, do której dojdzie na gali XTB KSW EPIC. Mateusz bez dłuższego zastanowienia postawił na wygraną Mameda.

– W tej walce stawiam na Mameda z tego względu, że będzie szybszy, będzie zwinniejszy, będzie bardziej ruchliwy. No i reprezentuje MMA.

Nim przejdziemy do nagrania na którym Gamrot typuje wygraną Khalidova przypominamy o doskonałej promocji legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Odbierz 400 PLN za wygraną Khalidova lub Adamka!

Bukmacher eFortuna.pl, który jest sponsorem federacji KSW przygotował mega promocję na walkę Adamek vs Khalidov. Za 2 zł możesz zgarnąć aż 400 zł, poprawnie typując zwycięzcę walki wieczoru! Takie promocje zdarzają się bardzo rzadko.

Jak odebrać 400 zł za wygrany zakład?

  1. Załóż nowe konto w Fortunie koniecznie z linku promocyjnego – KLIKAJĄC TUTAJ.
  2. Wpłać pierwszy depozyt min. 30 zł.
  3. Postaw 2 zł na wygraną ADAMKA lub KHALIDOVA – Musi być to pierwszy kupon SOLO!
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz bonus w wysokości 400 zł!

Mateusz Gamrot typuje wygraną Khalidova

Nagranie na którym Mateusz Gamrot stawia na wygraną Mameda Khalidova możecie zobaczyć poniżej. Video zostało opublikowane na profilu federacji KSW na instagramie.

Kto wygra walkę Khalidov vs. Adamek?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments