mateusz gamrot skomentował debiut roberta bryczka w ufc

Mateusz Gamrot skomentował debiut Roberta Bryczka w UFC: „Wiem, że rywal trzy razy się zmienił w ciągu kilku dni”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 lutego 2024

Robert Bryczek nie zaprezentował się najlepiej w debiucie w UFC. Jeden z fanów zapytał Mateusza Gamrota o występ rodaka.

Na sobotniej gali UFC Vegas 86 do octagonu weszło dwóch reprezentantów Polski. Swoją walkę w bardzo dobrym stylu wygrał Marcin Prachnio natomiast Robert Bryczek w debiucie zaliczył porażkę.

Jeden z fanów w sesji Q&A na instagramie zapytał Mateusza Gamrota o to co topowy lekki sądzi na temat debiutu rodaka w najlepszej lidze MMA na świecie.

Oto jak Mateusz Gamrot odpowiedział na pytanie fana dotyczące debiutanckiej walki Roberta Bryczka w UFC.

– Nie poszło tak jakbyśmy chcieli, niestety. Na sport i jego wynik wpływa również wiele innych czynników. W tym wypadku wiem, że rywal z trzy razy się zmienił w przeciągu kilku dni, więc zmieniała się też taktyka i plan walki. Zabrakło paru rzeczy na pewno, ale w UFC jedna walka może wszystko zmienić, więc chwila przerwy i czekam na kolejny bój.

Mateusz Gamrot także przegrał swoją debiutancką walkę w UFC. To wcale nie przeszkodziło „Gamerowi” w zrobieniu wielkiej kariery i walk z najmocniejszymi nazwiskami kategorii do 70 kilogramów.

Gamrot podkreślił ważny fakt, że Robertowi Bryczkowi zmieniano rywala kilkukrotnie w ostatnich dniach przed galą. Polak nie miał więc czasu na to by wprowadzać jakiekolwiek zmiany w gameplanie, gdyż w momencie ogłaszania starcia z Ihorem Potierią, Bryczek musiał skupić się na procesie zbijania wagi.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments