mateusz borek skreślanie michała materli to grzech ciężki

Mateusz Borek o walce Pawlak vs. Materla na KSW 89: „Skreślanie Michała Materli to grzech ciężki”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 października 2023

Mateusz Borek skomentował walkę o pas mistrzowski kategorii średniej. Na gali KSW 89 w Gliwicach zmierzą się Paweł Pawlak. Co na temat tego pojedynku sądzi popularny dziennikarz?

Mateusz Borek od lat współpracuje z federacją KSW. Popularny dziennikarz prowadzi studio w trakcie gali, a także wciela się rolę anonsera i przeprowadza wywiady po zakończonych starciach. Nie może zatem dziwić fakt, że Borek odniósł się do ogłoszonej wczoraj walki Paweł Pawlak vs. Michał Materla.

Paweł Pawlak i Michał Materla zmierzą się 16 grudnia na gali KSW 89 w Gliwicach. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii średniej. Pawlak wywalczył pas na gali KSW Colosseum 2 natomiast Materla spróbuje odzyskać tytuł i pas, który utracił przed wieloma laty w boju z Mamedem Khalidovem.

Co o walce Pawlak vs. Materla powiedział Mateusz Borek? Dziennikarz skomentował zestawienie na platformie X, gdzie wskazał faworyta jednak zaznaczył, że nie można przekreślać szans Michała Materli.

„Emocje gwarantowane w Gliwicach! W stawce pas kategorii średniej. Faworytem Paweł Pawlak. Ale skreślanie Michała Materli to grzech ciężki.”

Walka Pawlak vs. Materla nie będzie jedynym zestawieniem rangi mistrzowskiej w rozpisce KSW 89. W walce wieczoru Adrian Bartosiński stanie do obrony tytułu kategorii półśredniej w starciu z Salahadinem Parnasse, mistrzem dywizji piórkowej i lekkiej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments