Lewandowski kontrakt Machida

Martin Lewandowski o negocjacjach z Lyoto Machidą: „Kasa była przepotężna…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 kwietnia 2023

Martin Lewandowski tuż po ogłoszeniu nazwiska rywala Mameda Khalidova na galę KSW Colosseum 2 na gorąco skomentował sytuację w rozmowie z Arturem Przybyszem, dawnym pracownikiem federacji który aktualnie rozkręca swój kanał na youtube jako reporter.

Dziś popołudniu o godzinie 17:00 federacja KSW ogłosiła nazwisko rywala Mameda Khalidova na galę KSW Colosseum 2. Część fanów było zdezorientowanych i rozczarowanych tym ogłoszeniem, gdyż właściciele podjęli decyzję o zakontraktowaniu trzeciej walki Khalidova ze Scottem Askhamem. Mamed Khalidov na KSW Colosseum 2 zmierzy się ze swoim nemezis! [VIDEO]

Martin Lewandowski został o to zapytany przez Artura Przybysza, a także o to jaki był powód tego, że upadły negocjacje kontraktowe z Lyoto Machidą. Oto co na ten temat powiedział współwłaściciel KSW:

„Kasa była przepotężna, nawet nie dostaliśmy kontroferty. Parę razy już miałem w życiu promotora takie numery, że brakło konkretnych informacji z ich strony typu: 'nie zawalczę za taką kwotę, a zawalczę za taką kasę i nie może być ona mniejsza’. Tam po prostu nie było takiej informacji od nich, poszło to w jakąś dziwną stronę, myślę że nie chce się facetowi walczyć akurat z Mamedem Khalidovem, więc to nie są kwestie finansowe, tam musi być jakiś inny czynnik, mental, bo umówmy się jaką Machida ma inną opcję? jaką ma alternatywę? Wydaje mi się, że niewiele. U nas kontrakty bardzo rzadko są na jedną walkę, w tym wypadku też myśleliśmy o dłuższej współpracy, o naszym standardowym wieloletnim kontrakcie.”

Zostaw ocenę
0
0