Martin Lewandowski krytykuje managera sebastiana przybysza frajerski numer

Martin Lewandowski krytykuje managera Sebastiana Przybysza: „Bardzo frajerski numer, że podbijają z jakimiś protestami”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 września 2023

Wydaje się, że echa technicznej decyzji sędziowskiej w walce wieczoru gali KSW 86 jeszcze długo nie ucichną. Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW skrytykował Artura Ostaszewskiego, managera Sebastiana Przybysza.

W walce wieczoru gali KSW 86 we Wrocławiu doszło do rzadko spotykanej sytuacji. Jakub Wikłacz prowadził zdecydowanie walkę na punkty jednak w czwartej odsłonie walki o pas mistrzowski KSW w kategorii koguciej sfaulował Sebastiana Przybysza soccer kickiem.

Sędzia Mark Goddard uznał, że był to nieintencjonalny faul. Zdaniem doświadczonego arbitra Przybysz wykonał ruch, który świadczył o tym, że podnosi się do góry i Wikłacz kopnął go nastawiając się na to, że trafi zawodnika, gdy ten będzie wyżej. Ostatecznie po technicznej decyzji sędziów punktowych zaanonsowano remis.

Martin Lewandowski krytykuje managera Sebastiana Przybysza

Tuż po gali Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW udzielił wywiadu dziennikarzowi Arturowi Mazurowi. W programie „Klatka po Klatce” szef KSW wyraził swoje niezadowolenie ze słów Artura Ostaszewskiego, managera Sebastiana Przybysza który zasugerował złożenie oficjalnego protestu.

Na tą chwilę uważam, że nie ma podstaw ku temu. Nikt teraz nie będzie w stanie osądzić, bo to bardzo ciężko jest czasami osądzić, czy to był bardzo ciężki, czy lekki cios i tylko to, co się dzieje na żywo w tym miejscu… Był to bardzo sprawiedliwy wynik, więc nie wiem, co Artur w ogóle wyskakuje z jakąś idiotyczną propozycją. Jego zawodnik przegrywał tę walkę. Ja słyszałem też, jak chłopcy różne komentarze swojemu zawodnikowi wydawali, które nie do końca były, że tak powiem, „super sportowe”. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale niech najpierw się zastanowią, zanim będą tam po prostu grzmieli. Bo jak oni zaczną grzmieć, to ja też zaraz zacznę mówić, co słyszałem.

Martin Lewandowski ostatecznie skomentował sprawę mocnymi słowami sugerując, że obóz Przybysza powinien być zadowolony z remisu:

Świetnie się wydarzyło dla przegrywającego zawodnika, że mają remis. Naprawdę świetnie. Dla nich? Oni powinni siedzieć i powiedzieć „łooo, kurna!”. Uważam więc to za frajerski numer. Bardzo frajerski numer, że w ogóle jeszcze podbijają z jakimiś protestami. Co oni chcą protestować? Że ich zawodnik przegrywał? Międzynarodowy sędzia przez ulubioną federację Artura Ostaszewskiego – UFC, człowiek hołubiony na całym świecie podejmuje taką decyzję. Teraz on chce uczyć Marca Goddarda sędziowania? Myślę, że ten ziomek wszystkich zaczyna uczyć. Wkurzył mnie po prostu jakimś tym kretyńskim temacikiem.

KSW 87 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł, które zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 87!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments