Pudzianowski odpowiada Oknińskiemu

Mariusz Pudzianowski uderza w trenera Oknińskiego: „Jestem coś winny? Jak nie to polecam pysk o kibel wytrzeć!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 kwietnia 2023

Mariusz Pudzianowski wyraźnie zdenerwował się po ostatniej wypowiedzi trenera Mirosława Oknińskiego. Pudzian w odpowiedzi na facebooku mocno uderza w popularnego trenera Akademii Sportów Walki Wilanów. Co napisał w sieci były strongman, aktualnie zawodnik federacji KSW?

Mariusz Pudzianowski na gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzy się z Arturem Szpilką. Obaj zawodnicy udzielili wczoraj wywiadów, które możecie znaleźć na naszym portalu w dedykowanych artykułach. Mariusz Pudzianowski przed walką ze Szpilką! „Nie lekceważmy Artura. Światło mi zgaśnie albo prąd wyłączymy komuś” oraz tutaj Artur Szpilka przed XTB KSW Colosseum 2: „Jadę trenować do Mameda Khalidova!” [VIDEO].

Nie od dziś wiadomo, że popularny Pudzian rozpoczął swoją przygodę z zawodowym MMA pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego. Następnie doszło między nimi do dużego konfliktu. Pudzianowski nie wraca do dawnych lat jednak trener Akademii Sportów Walki Wilanów w ostatnim wywiadzie nawiązał do współpracy z Pudzianem,

„Teraz się wszystko wyda, ile Okniński zarabia, ile kasy, jak to było grubo. Trenuję Mariusza i Mariusz mówi tak: „Ja jestem zajebistym strongmanem, chcę żebyś mnie trenował”. Ja mówię: „Dobra, jakie warunki finansowe”. On: „Dużo ci nie zapłacę, jestem zajebistym strongmanem, będziesz miał reklamę”. On dostawał 200 tysięcy, ja dostałem 2 tysiące. To jest 1 procent, w tej chwili stawki są 10,15,20 procent.”

Wywiad jest dostępny pod linkiem:

Mariusz Pudzianowski uderza w trenera Oknińskiego

Pudzianowski mocno odpowiedział swojemu byłemu trenerowi na łamach facebooku. Zawodnik federacji KSW ostro skomentował sprawę:

„Czy komuś jestem coś winny $$$?! Jak tak to czekam na fakturę lub umowę!!! A jak nie to polecam pysk o kibel wytrzeć!!!!”

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments