Pudzian vs Szpilka KSW Colosseum 2

Mariusz Pudzianowski przed walką ze Szpilką! „Nie lekceważmy Artura. Światło mi zgaśnie albo prąd wyłączymy komuś”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 kwietnia 2023

Mariusz Pudzianowski był jednym z zawodników, którzy pojawili się na dniu medialnym przed galą XTB KSW Colosseum 2. Popularny „Pudzian” odpowiedział na wiele pytań dziennikarzy. Mariusz zwrócił się do hejterów, a także ocenił nadchodzące zestawienie z Arturem Szpilką.

Na gali XTB KSW Colosseum 2 Mariusz Pudzianowski stanie do boju z Arturem Szpilką. Co do powiedzenia przed tym pojedynkiem miał popularny „Pudzian”? Mariusz apeluje by kibice nie lekceważyli poziomu sportowego „Szpili”.

Nie lekceważmy Artura. Nie bez kozery dostał szansę w walce o mistrzostwo świata. Do momentu, jak nie zgasło mu światło w walce z Wilderem, był naprawdę dobrym zawodnikiem. Ja te walki oglądałem z otwartą japą. Trzeba uważać, chwila nieuwagi i może mi światło zgasnąć. Ja mam swoje atuty, on ma swoje atuty. W MMA wszystko jest możliwe. Albo światło mi zgaśnie, albo prąd wyłączymy komuś.”

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Mariusz Pudzianowski z przesłaniem do hejterów.

W trakcie rozmowy z dziennikarzami Pudzianowski wrócił także do wypowiedzi hejterów, którzy wypisywali w sieci komentarze po porażce Mariusza z Mamedem Khalidovem na grudniowej gali KSW w Gliwicach.

To jest tylko gadanie ludzi, którzy siedzą na fotelach. Ktoś, kto troszeczkę ma pojęcie o trenowaniu, wie co to znaczy. Czasami lepiej odklepać niż oberwać za dużo, dlatego, że jeszcze coś dalej jest. Czy to była ujma dla Mameda, że Narkun go poddał i odklepał? Nie była ujma i ja nie uważam go za jakiegoś zawodnika słabego. Głupi tylko nie odklepuje. Trzeba pamiętać, że jest jeszcze życie po sporcie. Sport to jest tylko epizod w życiu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments