Pudzian przed walką ze Szpilką KSW

Mariusz Pudzianowski przed walką z Arturem Szpilką: „Wchodzę i robię swoją robotę, w zapasach sobie radzę…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 maja 2023

Mariusz Pudzianowski przed walką z Arturem Szpilką na gali XTB KSW Colosseum 2. Do starcia Pudziana ze Szpilą dojdzie już 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Co Pudzianowski powiedział przed tym pojedynkiem?

Dla Mariusza Pudzianowskiego będzie to drugi start na gali KSW z cyklu Colosseum. Podczas pierwszego eventu na Stadionie Narodowym „Pudzian” pokonał Tyberiusza Kowalczyka. Jak Mariusz ocenia fakt, że po raz drugi będzie mu dane wystąpić na tak wielkim wydarzeniu?

„Za parę lat będzie można usiąść i powiedzieć, że faktycznie fajnie było brać udział w dwóch największych galach w Europie. Fajne wydarzenie, które w pamięci na pewno u mnie się zachowa. No i w historii MMA na pewno zostanie.”

Epicką video zapowiedź walki Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka znajdziecie po przejściu do dedykowanego artykułu -=> Pudzian vs. Szpilka – oficjalny trailer!

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Mariusz Pudzianowski przed walką z Arturem Szpilką

Na XTB KSW Colosseum 2 rywalem Mariusza Pudzianowskiego będzie Artur Szpilka, były pretendent do tytułu mistrza świata w boksie w kategorii ciężkiej. Jak na pojedynek ze „Szpilą” nastawia się „Pudzian”?

„Po prostu wchodzę i robię swoją robotę. Może mistrzem parteru nie jestem, ale daję sobie radę. W zapasach sobie radzę, boksować nie potrafię, ale przyłożyć mogę. Atutem Artura na pewno jest dobra stójka. Dobrze boksuje. Na pewno ma dobrą wydolność i pracę nóg. Ma kilka argumentów, których trzeba się obawiać. Łatwo nie będzie ani jemu, ani mi, ale tanio skóry nie sprzedam.”

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Kurs na wygraną Mariusza Pudzianowskiego wynosi 1.43 co jasno wskazuje, że to popularny „Pudzian” jest faworytem bukmacherów. Na zwycięstwo Artura Szpilki wystawiono natomiast kurs 2.66, który zapewne skusi wielu na postawienie na wygraną byłego pretendenta do mistrzostwa świata wagi ciężkiej w boksie.

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariana Ziółkowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments