Mariusz Grabowski mamy takie przypadki zawodników

Mariusz Grabowski: „Mamy takie przypadki zawodników, którzy chodzą jak te dz*wki wszędzie!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
2
Opublikowano: 04 września 2023

Mariusz Grabowski prezes organizacji GROMDA był gościem w studiu FanSportu. Wizyta właściciela GROMDY oznacza oczywiście zapowiedź nadchodzącej gali GROMDA 14. Interesujących tematów tradycyjnie nie zabrakło!

Już w najbliższy piątek 8 września odbędzie się gala GROMDA 14! Rozpiskę tego wydarzenia oraz wszelkie informacje znajdziecie tutaj. GROMDA 14 – karta walk. Na gali wystąpią między innymi uwielbiany przez kibiców GOAT, do ringu powróci także twardy VASYL, a fani czekający na debiutantów będą mieli okazję podziwiać w akcji Luke’a Atkina trzykrotnego mistrza walk na gołe pięści!

Przed galą w studiu portalu FanSportu pojawił się Mariusz Grabowski, prezes organizacji GROMDA, który wypowiedział się na wiele ciekawych tematów. W trakcie dyskusji padł między innymi temat jak wygląda układanie par turniejowych i czy nie wiąże się to z problemami jeśli ktoś wypadnie czy nie dotrze na galę.

Oto co powiedział Mariusz Grabowski kiedy przyszło mu porównać podejście niektórych zawodników:

„Są tacy zawodnicy jak Bartek Domalik, Mateusz Kubiszyn czy Łukasz Parobiec, że wykreowali się w Gromdzie, ale też się utożsamiają z GROMDĄ. Bo nie oszukujmy się to są zawodnicy, którzy są z nami od początku, myślę że na tych zawodników można stawiać, można na nich liczyć. Oni tutaj nie kombinują, tak jak co niektórzy, że jakiś chłop przychodzi pierwszy raz (do Gromdy), krzyczy co on nie zrobi, później dostaje w ucho i udaje wielkiego Gromdziarza, wielkiego fightera i on mówi, że teraz będzie walczył wszędzie. Mamy takie przypadki niektórych zawodników, którzy walczą ja to mówię tak kolokwialnie: chodzą jak te dz**ki wszędzie! Dlatego myślę, że w Gromdzie musimy to eliminować, na to się nie godzić. Wiadomo, że jak za przyzwoleniem federacji, naprawdę w dobrej organizacji to wiadomo się zgadzamy, ale jak masz gdzieś chodzić gdzie indziej no to nie jesteś Gromdziarzem. Bo w Gromdzie to wiadomo, honor, szacunek i te zasady, które muszą być przestrzegane.”

GROMDA 14 – gdzie oglądać? KUP PPV

Transmisja z GROMDA 14 odbędzie się 8 września i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Do ringu ponownie wejdą najtwardsi GROMDZIARZE: Savage, GOAT, VASYL, Scarface i Taeddy! Na gali GROMDA 14 zadebiutują także nowi zawodnicy – Luke Atkin, Maniu i Koala.

-=> Dostęp PPV – GROMDA 14: Prawo Ulicy!

gromda 14 prawo ulicy PPV
Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
hehehe
9 miesięcy temu

A Popek to ma honor i zasady? : D

Tomek
Reply to  hehehe
9 miesięcy temu

Popek nie włączy w grodzie. On jest tylko takim kolorowym … występującym w reklamie