Kolejny zwycięzca turnieju na GROMDA 14! Vasyl wraca do ringu!

S
1
Opublikowano: 25 sierpnia 2023

Gala GROMDA 14 odbędzie się już 8 września, a podczas tego eventu zobaczymy wiele znanych twarzy. Oficjalnie potwierdzono udział uwielbianego przez fanów Vasyla Halycha!

-> Oglądaj GROMDA 14 w PPV

Ukraiński wojownik zadebiutował już na pierwszej gali organizacji GROMDA. Tam zaliczył zwycięstwo i pierwszą porażkę, po której długo pozostawał niepokonany. Podczas GROMDA 3 poradził sobie z trzema kolejnymi przeciwnikami i wygrał w turnieju tamtego wieczoru.

Limitowana pula biletów na GROMDA 14 dostępna jest wciąż na eBilet.pl. Transmisja z wydarzenia odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

gromda 14 prawo ulicy PPV

W pojedynku zwycięzców po wyrównanym starciu pokonał ostatecznie Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego. We wrześniu ubiegłego roku po kolejnym pięciorundowym boju uległ ostatecznie Mateuszowi „Don Diego” Kubiszynowi po tym, jak narożnik wrzucił ręcznik.

Oto jak organizacja zapowiedziała powrót VASYLA na swoich mediach społecznościowych:

„Samotny wilk głodny zemsty. VASYL wraca do gry! Po złamaniu szczęki ziółkowi, ubiciu bad boya, krwawej zadymie, niesamowitym i wyrównanym starciu z DON DIEGO. Oldschoolowy łamacz kości, hardy uliczny rozrabiaka i znany z ciętej riposty śmieszek. Czas przypomnieć się… miejskiej dżungli.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
8 miesięcy temu

Co z Różalem?