Marcin Tybura pierwsze słowa po gali UFC w Londynie

Marcin Tybura pierwsze słowa po gali UFC w Londynie: „Może to mnie zgubiło?” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 24 lipca 2023

Marcin Tybura udzielił wypowiedzi portalowi FanSportu. Polak przegrał na gali UFC w Londynie z Tomem Aspinallem. Co po szybkiej porażce powiedział Tybura? Pełną rozmowę online z zawodnikiem ANKOSu możecie zobaczyć poniżej.

Marcin Tybura na gali UFC w Londynie uległ Tomowi Aspinallowi. Anglik szybko znokautował Polaka nie dając mu najmniejszych szans w main evencie wydarzenia. UFC Londyn: Tom Aspinall błyskawicznie znokautował Marcina Tyburę.

Redaktorzy portalu FanSportu zdołali złapać Marcina na „łączach” i w trakcie rozmowy online zapytali go o odczucia po tym pojedynku. Nim jednak przejdziemy do wypowiedzi polskiego ciężkiego przypominamy, że już w najbliższy weekend do octagonu najlepszej ligi MMA na świecie powróci Jan Błachowicz.

UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 – gdzie oglądać?

Galę UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 30 lipca o 00:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 30 lipca.

Data: 30 lipca, niedziela
Lokalizacja: Salt Lake City, USA
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 00:30, niedziela 30 lipca
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 30 lipca
Start transmisji z walki Błachowicz vs. Pereira: ok. 5:30, niedziela 30 lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Marcin Tybura po gali UFC w Londynie

Wróćmy do głównego tematu artykułu i rozmowy z Marcinem Tyburą. Co po przegranej z Tomem Aspinallem powiedział zawodnik ANKOSu?

„Przed samą walką czułem się bardzo dobrze, całe przygotowania poszły dobrze. Wyjazd na halę… w szatni, wiesz to wszystko samo się nakręcało. Czułem się bardzo dobrze wychodząc do octagonu, nie ma co nawet szukać wymówek. Wszystko było dobrze, może za duża pewność siebie, może to mnie zgubiło.”

Pełną rozmowę z Marcinem Tyburą możecie zobaczyć poniżej:

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aadi
10 miesięcy temu

Co Cię zgubiło czlwoieku, walki na takim poziomie a dostałeś oklep jakbyś pierwszy raz walczył wstyd i hańba