manager leona edwardsa o walce z colbym covingtonem

Manager Leona Edwardsa zdradza kiedy mistrz UFC zmierzy się z Colbym Covingtonem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 września 2023

Tim Simpson, manager Leona Edwardsa w rozmowie z dziennikarzami Submission Radio zdradził kiedy mistrz UFC w kategorii półśredniej zmierzy się z Colbym Covingtonem. Simpson potwierdził, że jego klient jest gotowy do walki i czeka na telefon od matchmakerów.

O walce Leona Edwardsa z Colbym Covingtonem mówi się od dłuższego czasu. W pewnym momencie więcej światła na sprawę rzucił sam Colby, który ujawnił że Jon Jones postawił warunek UFC odnośnie osoby „Chaosa”.

Tim Simpson, manager Leona Edwardsa zdradził kiedy mistrz UFC w kategorii półśredniej powróci do octagonu najlepszej ligi MMA na świecie. Okazuje się, że „Rocky” jest gotowy do powrotu, czeka jedynie na konkrety ze strony matchmakerów i Dany White’a!

„Leon wróci pod koniec roku. Zostały dwie wolne karty PPV w listopadzie i grudniu, wiem że UFC wypełnia te rozpiski. Leon jest gotowy do powrotu, czekamy więc na telefon. Z informacji, które mi przekazano Colby także jest gotowy do walki. Skoro obaj zawodnicy są na tak i się przygotowują teraz wszystko zależy od organizacji.”

Manager potwierdził także, że w pewnym momencie padło pytanie od UFC o walkę Edwards vs. Covington na gali UFC 293 w Australii jednak ponieważ Israel Adesanya uparł się, że koniecznie chce walczyć w Sydney niezależnie od tego kto będzie jego oponentem pomysł na pojedynek Anglika z Amerykaninem w Australii szybko upadł.

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – gdzie oglądać?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Darmowy stream!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 293! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments