mamed khalidov na temat mateusza gamrota pretendent na mistrzostwo ufc

Mamed Khalidov na temat Mateusza Gamrota: „Obserwuję go cały czas. Pokazał przegląd, to jest pretendent na mistrzostwo UFC”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 10 października 2023

Mamed Khalidov wypowiedział się na temat Mateusza Gamrota w programie Klatka po Klatce. Khalidov był gościem Artura Mazura i przyznał, że obserwuje walki Gamera. Zdaniem legendy KSW Mateusz Gamrot to pretendent do mistrzostwa UFC. Co jeszcze Khalidov powiedział na temat Gamrota?

Mateusz Gamrot pokonał Rafaela Fizieva na gali UFC Vegas 79. Pojedynek zakończył się przedwcześnie przez kontuzję „Atamana” i w rozmowach z dziennikarzami „Gamer” nie ukrywał rozczarowania tym faktem.

Khalidov o walce Gamrot vs. Fiziev

Do całej sprawy w programie ’Klatka po Klatce’ odniósł się Mamed Khalidov. Doświadczony fighter jest żywą legendą polskiej sceny MMA. Oto w jaki sposób Khalidov wypowiedział się na temat Mateusza Gamrota w trakcie rozmowy z reporterem Arturem Mazurem.

„Zastanów się nad jedną rzeczą – dlaczego on mówi, że nic nie pokazał? Czym on jest rozgoryczony? Pokazał. Ja się znam na MMA i dla mnie dużo pokazał. Była to super walka. W tej walce Gamer pokazał, że ma i stójkę i parter. W tej walce było widać przegląd, wszystko było pozasłaniane. Pięknie pracował, bił rękoma. Fiziev był zagubiony, nie spodziewał się tak dobrej stójki. Nie latał, jak wcześniej. Jak Rafael kopał to weszło na jeden i drugi łokieć. To był piękny blok. To wynika z obrony, z dobrego prowadzenia walki (przez Mateusza)”

Mamed Khalidov obserwuje postępy Mateusza Gamrota

W dalszej fazie rozmowy Khalidov podkreślił, że cały czas obserwuje to jak rozwija się „Gamer”. Zdaniem zawodnika Arrachionu Olsztyn Gamrot ma wszelkie predyspozycje do tego by walczyć o mistrzowski pas UFC.

„Obserwuję go cały czas. Jak chodzi o samo przygotowanie fizyczne, atletyczne, techniczne to jest pretendent na mistrzostwo w UFC. Również mentalnie, on wie czego chce. Ma jasno postawiony cel. Ma swoje zdanie. Gość, który widzi i bierze. Nie zastanawia się, czy to wziąć.

Mateusz Gamrot jest oficjalnym zastępcą w walce wieczoru gali UFC 294. Polak może zatem wkrótce stanąć przed szansą wywalczenia pasa mistrzowskiego UFC. Wszystko będzie jednak zależało od tego czy Islam Makhachev i Charles Oliveira będą w pełni sił i wypełnią limit wagowy kategorii lekkiej.

Wszystkie wydarzenia organizowane przez UFC możesz obstawić i oglądać na stronie internetowej bukmachera eFortuna.pl. Graj legalnie! Zarejestruj konto i wypełnij pierwszy kupon. Oglądaj gale UFC za darmo tutaj.

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sgab
8 miesięcy temu

Czoko jest spoko