Khalidov vs Pudzianowski

Mamed i Pudzian twarzą w twarz [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 grudnia 2022

Dziś odbyła się konferencja prasowa przed galą XTB KSW 77: Khalidov vs. Pudzianowski. Podczas konferencji na pytania dziennikarzy odpowiadali wszyscy główni bohaterowie wydarzenia. Po konferencji bohaterowie walki wieczoru stanęli twarzą w twarz. Zobacz materiał video!

Wydarzenie odbyło się na warszawskiej Białołęce, a na konferencji oprócz bohaterów walki wieczoru Mameda Khalidova i Mariusza Pudzianowskiego pojawili się także: mistrz wagi koguciej Sebastian Przybysz oraz pretendent do tytułu Jakub Wikłacz, a także mistrz kategorii półciężkiej Ibragim Chuzhigaev oraz Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk.

Tuż po konferencji bohaterowie najważniejszych pojedynków stanęli oko w oko. Tym samym fani i dziennikarze mieli okazję na to by zobaczyć staredown Mameda Khalidova i Mariusza Pudzianowskiego.

Khalidov i Pudzianowski twarzą w twarz.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie w Viaplay.

XTB KSW 78 odbędzie się 28 stycznia 2023 roku w Szczecinie. Bilety na to wydarzenia w sprzedaży na eBilet.pl: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-wa…

KSW 79 odbędzie się 25 lutego. Miejsce wydarzenia zostanie ogłoszone niedługo.

Co Khalidov powiedział Pudzianowskiemu na konferencji?

Zostaw ocenę
0
0