magomed ankalaev i johnny walker atakują się clown

Magomed Ankalaev i Johnny Walker atakują się w internecie: „Chciałem walczyć z wojownikiem, ale okazało się że to clown”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 października 2023

Magomed Ankalaev i Johnny Walker zmierzyli się na gali UFC 294. Pojedynek zakończył się faulem Ankalaeva i starcie zostało uznane za no contest. Teraz Ankalaev i Walker atakują się w internecie. Zawodnicy wymienili uprzejmości na instagramie.

Na pojedynek Magomeda Ankalaeva z Johnnym Walkerem czekało wielu fanów. Niektórzy spodziewali się, że jeśli jeden z zawodników wygra walkę w efektowny sposób to może nawet stanąć przed szansą stoczenia pojedynku o pas mistrzowski UFC.

Przebieg i wynik starcia był wielkim rozczarowaniem, gdyż Ankalaev sfaulował Walkera nielegalnym kolanem, a lekarz uznał że Brazylijczyk nie jest w stanie kontynuować starcia.

Dagestańczyk zamieścił na instagramie wpis, w którym napisał:

„Byłem gotów na walkę z wojownikiem, ale okazało się że to clown.”

Johnny Walker nie pozostał dłużny, podchwycił temat i zamieścił na swoim profilu następującą odpowiedź

„Czy ja jestem clownem? A może to ty jesteś cheaterem, który lubi uzyskiwać przewagę stosując brudne zagrywki? Powinieneś być zdyskwalifikowany! Straciłeś dobrą pozycję, ja wstawałem do góry, więc się zesrałeś i zdecydowałeś się na faul. Masz 20 zawodowych walk i wciąż nie znasz zasad?”

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments