maciej kawulski na temat sebastiana przybysza

Maciej Kawulski na temat Sebastiana Przybysza: „Dla mnie jesteś najjaśniejszym punktem dzisiejszego MMA”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 września 2023

Maciej Kawulski zamieścił na facebooku zdjęcie z Sebastianem Przybyszem. Współwłaściciel federacji KSW wypowiedział się na temat byłego mistrza kategorii koguciej. Kawulski w miłych słowach skomentował osobę „Sebicia”.

Maciej Kawulski zamieścił na swoim profilu na facebooku zdjęcie z Sebastianem Przybyszem. Panowie spotkali się kilka dni po gali KSW 86 we Wrocławiu. Podczas tego wydarzenia zawodnik Mighty Bulls Gdynia padł na deski po potężnym kopnięciu wyprowadzonym przez Jakuba Wikłacza.

Po tej gali obóz Przybysza złożył protest, na który federacja KSW szybko odpowiedziała. Więcej na ten temat tutaj – komisja przeanalizowała wynik walki wieczoru KSW 86.

Teraz Maciej Kawulski zamieścił bardzo miły wpis na facebooku, dedykowany właśnie Sebastianowi Przybyszowi.

„Układać można plan na weekend lub sobie z kimś życie. Zaplanować można i nawet należy zasłużone wakacje oraz karierę zawodową. Nie widziałem jednak nigdy, a na te rzeczy mam przyjemność patrzeć z bliska, kalkulowanego ciężkiego K.O z jednoczesnym złamaniem kończyny. Brawo Sebastian za to, że ciągle ci się chce… bo po tym co usłyszałeś wielu już by się nie chciało. Dla mnie jesteś najjaśniejszym punktem dzisiejszego MMA. Szanuje cię za postawę i charakter i chociaż mi nie wypada muszę to powiedzieć: prywatnie jestem twoim fanem.”

KSW 87: Martinek vs. Stosić – zagraj bez ryzyka!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Za rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł, które zostanie dodane do pierwszego depozytu.

Pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 87: Martinek vs. Stosić!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments