maciej jewtuszko zdominował i porozbijał żaromskisa

Maciej Jewtuszko zdominował i porozbijał Żaromskisa w pożegnalnej walce!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 marca 2024

W okrągłej klatce KSW na gali KSW 92 zmierzyli się Maciej Jewtuszko i Marius Zaromskis. Dla obu zawodników była to ostatnia walka w karierze.

Na KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się starcie zawodników, których śmiało można zaliczyć do grona pionierów MMA w swoich krajach.

Maciej Jewtuszko miał przyjemność walczyć w WEC, UFC, a także był pierwszym mistrzem KSW w kategorii lekkiej. Marius Zaromskis wygrał Grand Prix Dream, a także walczył w Strikeforce i Bellatorze.

Jakim wynikiem zakończyła się walka Jewtuszko vs. Żaromskis? Relacja z walki.

Marius Żaromskis atakuje korpus Irokeza długim prostym. Jewtuszko trafia ładnym lewym, a następnie przepuszcza wysokie kopnięcie rywala. Irokez atakuje Mariusa front kickiem. Bardzo mocny low kick Litwina. Dobra kombinacja Żaromskisa, ale Berserker karci oponenta ładnym prostym. Obaj zawodnicy wyprowadzają potężne ciosy, póki co przecinają one jednak powietrze. Marius narzuca presję, ale Irokez świetnie kontruje rywala. Potężne kolano na korpus w wykonaniu Jewtuszki. Dobry low kick Polaka. Brazylijskie kopnięcie reprezentanta Berserkers Team. Marius odgryza się mocnym atakiem pod koniec rundy.

Efektowne rozpoczęcie drugiej rundy. Polak atakuje kolanami, a rywal odgryza się backfistem. Mocne kopnięcie na korpus ze strony Irokeza. Celny łokieć Jewtuszki. Litwin oddaje. Efektowne ciosy w wykonaniu Polaka. Celniejszy i szybszy jest w tym starciu Maciej Jewtuszko. Irokez świetnie miesza ataki kolanami z wysokimi kopnięciami oraz ciosami prostymi. Polak w ten sposób trzyma rywala na dystans a zarazem go punktuje. Kapitalna końcówka rundy w wykonaniu Irokeza.

Whitemare musi skończyć walkę przed czasem jeśli chce wygrać. Berserker świetnie wykorzystuje dystans i atakuje prostymi. Niesamowite Maciej Jewtuszko trafia obrotowym backfistem. Litwin zatańczył na nogach. Żaromskis padł na deski a Irokez zaczyna kanonadę ciosów ground and pound. Marius jakimś cudem jednak zdołał przetrwać i walczy o przetrwanie wstając pod siatką. Wracamy do parteru, gdzie Irokez po serii ciosów pracuje nad poddaniem. Koniec walki.

Maciej Jewtuszko pokonał Mariusa Żaromskisa po jednogłośnej decyzji sędziów.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments