Juras skomentował wygraną gamrota spełnia marzenia

Łukasz Jurkowski skomentował wygraną Mateusza Gamrota: „Spełnia marzenia i udowadnia…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 września 2023

Łukasz Jurkowski skomentował na facebooku wygraną Mateusza Gamrota na gali UFC Vegas 79. Były zawodnik federacji KSW aktualnie pracujący jako komentator gal MMA, a także pałający się serią innych zawodów „Juras” wypowiedział się na temat wygranej „Gamera”. Co napisał w sieci Jurkowski?

Mateusz Gamrot pokonał Rafaela Fizieva w walce wieczoru gali UFC Vegas 79. Polak zapisał na swoim koncie wygraną po tym jak przeciwnik doznał urazu nogi i padł na matę. Zawodnik Czerwonego Smoka i American Top Team dopadł do oponenta i zasypał go serią ciosów, którą szybko przerwał sędzia. Było to najważniejsze zwycięstwo Gamrota w organizacji UFC.

Łukasz Jurkowski skomentował na facebooku zwycięstwo Mateusza Gamrota nad Rafaelem Fizievem na gali UFC Vegas 79. Co na temat wygranej „Gamera” napisał popularny „Juras”?

„Mateusz Gamrot spełnia marzenia i udowadnia, że ciężka praca prowadzi na szczyt. Gamer jest bardzo blisko tego szczytu. W najlepiej obsadzonej kategorii wagowej UFC. Piękne czasy polskiego MMA. Joanna Jędrzejczyk i Jan Błachowicz przetarli mistrzowski szlak. Po swoje!”

Wszystkie wydarzenia organizowane przez UFC można obstawić i oglądać na eFortuna.pl. Wystarczy dokonać rejestracji, odebrać bonus, wypełnić pierwszy kupon, a automatycznie odblokuje się dostęp do darmowej transmisji online z gal UFC. Oglądaj eventy UFC za darmo tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments