Juras o Galerii Sław KSW oraz walce Błachowicz Pereira

Łukasz Jurkowski o zostaniu 1. zawodnikiem w Galerii Sław KSW oraz o walce Błachowicz vs. Pereira [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 maja 2023

Łukasz Jurkowski udzielił Jarkowi Świątkowi długiego wywiadu. Nasz reporter wybrał się do WCA, gdzie wypytał Jurasa o „wciągnięcie” do Galerii Sław federacji KSW, a także o nowe zestawienie Błachowicz vs. Pereira, które ma wyłonić pretendenta do pasa UFC w kategorii półciężkiej. Oczywiście w trakcie rozmowy nie zabrakło także innych tematów.

Łukasz Jurkowski odpowiedział na wiele pytań Jara. W trakcie rozmowy z popularnym „Jurasem” nie mogło oczywiście zabraknąć tematu wciągnięcia do Galerii Sław KSW. Jurkowski został bowiem pierwszym członkiem Hall of Fame polskiej federacji.

Kolejnym z tematów wywiadu było ogłoszenie walki Jana Błachowicza z Alexem Pereirą. Artykuły na temat tego zestawienia znajdziecie w zakładce UFC, natomiast wywiad z Jankiem możecie odsłuchać pod linkiem. Jan Błachowicz vs. Alex Pereira eliminatorem do walki o pas kategorii do 93 kg!

Wróćmy jednak do wywiadu z Jurasem. Co Łukasz Jurkowski powiedział na temat dostąpienia zaszczytu zostania pierwszym zawodnikiem w historii, który zostanie uhonorowany pozycją w Galerii Sław KSW?

„Bardzo dobrze się czuję, fajna informacja, fajna chwila. Fajne docenienie tak naprawdę 20 lat pracy. 20 lat walki i promocji tego sportu, nie tylko w ringu, w klatce czy przy mikrofonie, ale gdzieś tam na zewnątrz cały czas. Fajnie że miałem przyjemność walczyć w pierwszym turnieju KSW, miałem przyjemność wygrać ten turniej i zostać pierwszym mistrzem KSW, teraz będę pierwszy w Hall of Fame. Także nikt nie będzie mówił, że Juras wiecznie drugi!”

W trakcie rozmowy nie mogło oczywiście zabraknąć dyskusji na temat ogłoszenia walki Jan Błachowicz vs. Alex Pereira. Co na ten temat powiedział „Juras”? Jaru spytał Łukasza czy wybiera się na galę do Salt Lake City.

„Szczerze, wiesz co jeszcze nie wiem. Musimy siąść i to wszystko przeanalizować bo kilka ścieżek jest, kilka uwarunkować tego czy ja tam polecę do Salt Lake City. Chciałbym bardzo polecieć, trochę mi szkoda bo 29 lipca to jest 'najgorszy’ dzień dla mnie bo mój przyjaciel, a zarazem manager ma wesele wtedy. Jest to taka chwila na której chciałbym być natomiast rozmawialiśmy już dziś rano i Stasiu (Łukasz Stasiak) mówi: 'jedź, leć w ogóle się nie przejmuj, wiadomo że są priorytety i obowiązki.’. Natomiast nawet jak zostanę w Warszawie to ja będę komentował galę, więc nie wiem czy ja się umiem bawić na weselu na trzeźwo, będzie to dla mnie duży test (śmiech). Nie no, priorytetowo traktuję to tak, że chcę polecieć z Jankiem do stanów, żeby go wspierać i być blisko, ale czy to się uda to jest jeszcze za wcześnie, żeby o tym mówić. Aczkolwiek zestawienie sportowe, no sztos! Moim zdaniem ze wszystkich możliwych przeciwników to jest najlepszy wybór pod każdym względem, sportowym, ekonomicznym i medialnym.”

Juras o Hall of Fame KSW oraz walce Błachowicz vs. Pereira

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments