Kulisy gali KSW 78

Kulisy gali KSW 78 w Szczecinie [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 stycznia 2023

Federacja KSW udostępniła doskonały materiał video, w którym przedstawiono kulisy gali KSW 78 w Szczecinie. Kamerzyści organizacji uchwycili wiele interesujących momentów od przygotowań zawodników do walk poprzez zachowanie po pojedynkach, a także sceny z szatni i punktu medycznego.

W walce wieczoru gali KSW 78 Michał Materla znokautował Kendalla Grove’a. Reprezentant Berserkers Team wyszedł do walki mimo przepukliny, która uniemożliwiała mu zadawanie ciosów prawą ręką. Mimo to Materla był w stanie pokonać Hawajczyka w drugiej rundzie. KSW 78: Materla znokautował Grove’a w 2. rundzie! [VIDEO]

W co-main evencie Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski popisali się swoimi umiejętnościami zapewniając fanom całą masę emocji. Można śmiało powiedzieć, że ta walka to wczesny kandydat do miana walki 2023 roku. KSW 78: Romanowski pokonał Paczuskiego po niejednogłośnej decyzji sędziów!

Pełne wyniki gali KSW 78 znajdziecie tutaj. KSW 78: Materla vs. Grove 2 – wyniki

Kulisy gali KSW 78 w Szczecinie

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem video prezentującym kulisy gali KSW 78 w Szczecinie. Całość trwa pół godziny i została świetnie zrealizowana.

Zostaw ocenę
0
0