KSW 78 wyniki

KSW 78: Materla vs. Grove 2 – wyniki

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 stycznia 2023

Już dziś wieczorem o godzinie 19:00 odbędzie się gala KSW 78: Materla vs. Grove 2. Prezentujemy wyniki gali. Wyniki będą aktualizowane live, na bieżąco tuż po zakończeniu każdej kolejnej walki. Czy Michał Materla po raz drugi pokona Kendalla Grove’a? Wyniki gali KSW 78.

W walce wieczoru Michał Materla stanie do rewanżowego pojedynku z Kendallem Grovem. W pierwszej walce Polak był lepszy od Hawajczyka po dogrywce. Co ciekawe w wywiadzie dla platformy Viaplay Materla zdradził, że w środę był bliski wycofania się z udziału w wydarzeniu. Michał Materla chciał wycofać się z gali KSW 78!

W drugiej z walk wieczoru odbędzie się eliminator do walki o pas mistrzowski kategorii średniej. Do boju staną Tomasz Romanowski oraz Radosław Paczuski. Faworytem wydaje się być zdecydowanie bardziej doświadczony w MMA „Tommy” jednak kickboxer z Uniq Fight Club robi szybkie postępy, a dodatkowo będzie miał przewagę warunków fizycznych.

Na gali w Szczecinie wystąpi czterech Berserkerów. Więcej na ten temat tutaj. KSW 78 Szczecin. Walczą Berserkerzy: Materla, Romanowski, Sudolski i Szczepaniak. O której gala?

Transmisję z gali KSW 78 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie będzie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji Viaplay Total. Start wydarzenia, sobota 21 stycznia, godzina 19:00.

Klikając w poniższy baner przeniesiecie się na stronę platformy, gdzie w niecałe 60 sekund założycie konto. Miesięcznie subskrypcja kosztuje jedyne 34 zł.

KSW 78: Materla vs. Grove 2 – wyniki

Michał Materla pok. Kendalla Grove’a przez nokaut techniczny (ciosy łokciami), 2 runda
Tomasz Romanowski pok. Radosława Paczuskiego po niejednogłośnej decyzji sędziów
Roman Szymański pok. Raula Tutarauli przez poddanie (dźwignia prosta na łokieć), 1 runda
Valeriu Mircea pok. Borysa Mańkowskiego przez nokaut (latające kolano i ciosy pod siatką), 1 runda
Kleber Raimundo Silva. pok Łukasza Sudolskiego przez nokaut (ciosy pięściami), 2 runda
Rafał Kijańczuk pok. Marca Doussisa przez nokaut (ciosy młotkowe w parterze), 1 runda
Łukasz Rajewski pok. Sahila Siraja przez nokaut (ciosy pięściami), 1 runda
Oskar Szczepaniak pok. Raimondasa Krilavičiusa po jednogłośnej decyzji sędziów
Borys Dzikowski pok. Andre Langena po jednogłośnej decyzji sędziów

Kolejność walk

Zostaw ocenę
0
0