kto rywalem parnasse na ksw w paryżu dyrektor ksw komentuje

Kto rywalem Parnasse’a na KSW w Paryżu? Dyrektor KSW komentuje!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 lutego 2024

Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy federacji KSW był gościem Artura Mazura w programie Klatka po klatce. W trakcie rozmowy padł temat rywala Salahdine’a Parnasse na KSW 93 w Paryżu.

Już dziś w Libercu odbędzie się gala KSW 91. Z tej okazji dziennikarz Artur Mazur przeprowadził długi wywiad z Wojsławem Rysiewskim, dyrektorem sportowym federacji KSW.

Rozmowa nie dotyczyła jednak wyłącznie najbliższego wydarzenia, a także nadchodzących gal, pomysłów na walki wieczoru oraz mistrzowskie zestawienia. W pewnym momencie padło pytanie o to z kim zmierzy się Salahdine Parnasse. Czy rywalem Francuza będzie wygrany walki Mircea vs. Brichta?

– Mamy innego rywala, którego teraz dopinamy. Na pewno musimy się też zabezpieczyć na kilka sposobów jeżeli chodzi o zastępstwo, jest to jakiś scenariusz który może się wydarzyć.

Dopytany o to czy jest to aktualny zawodnik KSW czy nowy nabytek który dopiero podpisuje kontrakt, Wojsław Rysiewski powiedział:

– Podpisuje kontrakt. Wydaje mi się, że fani będą ukontentowani.

Prowadzący rozmowę Artur Mazur dodał, że wiemy iż rywalem nie będzie Eddie Alvarez. Nazwisko byłego mistrza UFC przewijało się w ostatnich dniach w wszelakich mediach branżowych jednak najwyraźniej ten temat upadł.

W trakcie rozmowy dyrektor sportowy KSW zdradził także jakie były pierwotne plany federacji.

– Gdyby sytuacja się troszkę inaczej potoczyła, gdyby Marian wrócił wcześniej to planowaliśmy walkę Ziółkowski vs. Mircea o pas tymczasowy na gali KSW 90 w Warszawie. Wtedy gdyby Marian wygrał to nie byłoby gadania i po prostu walczyłby z Parnassem na KSW 92.

KSW 91 oraz wszystkie przyszłe wydarzenia KSW obstawisz na stronie legalnego polskiego bukmachera FORTUNA. Komplet kursów bukmacherskich znajdziesz tutaj.

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych film jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments