KSW Colosseum retransmisja

KSW przypomina pierwszą galę Colosseum! Re-transmisja już dziś![VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 maja 2023

Federacja KSW przypomina pierwszą galę Colosseum. Wydarzenie oznaczone jako KSW 39: Colosseum odbyło się 27 maja 2017 roku. W main evencie zmierzyli się Mamed Khalidov i Borys Mańkowski natomiast w co-main evencie wystąpili Mariusz Pudzianowski i Tyberiusz Kowalczyk.

Dokładnie 6 lat temu odbyła się gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym. Za 7 dni lider europejskiej sceny MMA znów pojawi się na największej sportowej arenie w Polsce z galą XTB KSW Colosseum 2. Przypomnijcie sobie, jak niesamowite wydarzenie odbyło się 27 maja 2017 roku i przygotujcie się na jego drugą odsłonę już w najbliższą sobotę!

Na gali KSW 39 zmierzyli się między innymi Marcin Różalski i Fernando Rodrigues, był to bój o pas mistrzowski kategorii ciężkiej. Podczas pierwszej edycji Colosseum w okrągłej klatce KSW zaprezentowali się także Mateusz Gamrot i Norman Parke.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

KSW 39: Colosseum – re-transmisja

Przed galą KSW Colosseum 2 przypomnijmy sobie pierwsze wydarzenie zorganizowane przez federację KSW na Stadionie Narodowym. Start retransmisji o godzinie 14:00.

https://www.youtube.com/watch?v=j9A2FjI7XoY
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments