KSW Colosseum 2 Mircea pokonał Szymańskiego

KSW Colosseum 2: Valeriu Mircea pokonał Romana Szymańskiego po pojedynku pełnym zwrotów akcji! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 czerwca 2023

W piątej walce gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzyli się Roman Szymański i Valeriu Mircea. Było to rewanżowe starcie zawodników. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej. Jaki był wynik walki Szymański vs. Mircea?

Na Stadionie Narodowym zmierzyli się Roman Szymański i Valeriu Mircea. Był to rewanżowy pojedynek zawodników. W pierwszym starciu górą był Polak. To zestawienie dwóch wysoko notowanych lekkich będzie miało wielki wpływ na dalsze losy dywizji.

Szymański czy Mircea? Kto był górą w jednym z najbardziej wyrównanych zestawień gali XTB KSW Colosseum 2?

-=> XTB KSW Colosseum 2 – Relacja na żywo

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Dołącz do grona fanów oglądających galę KSW, transmisja jest dostępna w Viaplay!

ksw colosseum 2 gdzie oglądać

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Szymański vs. Mircea 2 – relacja XTB KSW Colosseum 2

Mircea zaczyna od obrotowego kopnięcia na korpus. Szymański odpowiada kopnięciem i szybko próbuje atakować ciosami. Szymański próbował wyciąć rywala, chwila klinczu. Pięknie trafia mocnym ciosem Mircea i ponawia atak brutalnym kolanem! Szymański jest w ogromnych opałach! Valeriu atakuje raz za razem i trafia w głowę Polaka jednak ten wstaje i nie daje po sobie poznać, że cokolwiek złego się wydarzyło! Wow! Pochodzący z Mołdawii fighter przenosi walkę do parteru i pracuje z góry natomiast Roman stara się neutralizować zapędy ofensywne oponenta. Samotny Wilk co jakiś czas stara się wypuszczać mocne bomby z góry natomiast Szymański stara się kręcić na macie by wyjść spod rywala lub przy dogodnej okazji pójść po dźwignię.

Szymański trafia lewym jednak Mircea odpowiada prawym. Szymański trafia i ma Mirceę na macie jednak ten zachował się fenomenalnie i przetoczył Polaka. Niesamowity kocioł w parterze i to Szymański zachwyca kolejną świetną akcją. Szymański solidnie pracuje z góry. Mircea póki co wydaje się nie radzić sobie z presją ze strony zawodnika Czerwonego Smoka. Roman bardzo często atakuje kolanami na korpus rywala. Niesamowite Mircea wraca do stójki! Zawodnicy są zmęczeni i wymieniają ciosy na środku klatki. Brutalna walka na wyniszczenie, lewy na lewy. Low kick Valeriu na który Szymański przycelował ładnym lewym w głowę rywala. Na koniec rundy Mircea trafia low kickiem i lewym.

Szymański próbuje sprowadzenia jednak Mircea się broni i atakuje kolanem. Mocny cios Mołdawianina stacjonującego we Włoszech. Chwila przerwy bo Polak zgubił ochraniacz na szczękę. Wznowienie walki. Szymański atakuje lewym prostym natomiast Mircea próbuje ataków low kickami. Lewy na lewy. Polak ponawia atak i trafia po kombinacji. Polak popełnił błąd i Valeriu próbuje zajść za jego plecy. Wracamy do stójki. Zawodnicy są już bardzo zmęczeni, ponownie lewy na lewy. Piękne haczenie w wykonaniu Mircei i Szymański ląduje na macie. Mircea atakuje ground and pound. Świetna końcówka Mircei jaki będzye wnik walki?

Valeriu Mircea pokonał Romana Szymańskiego po niejednogłośnej decyzji sędziów

video w trakcie aktualizacji

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments