Rutkowski pokonał Soldaeva KSW

KSW Colosseum 2: Daniel Rutkowski dał popis umiejętności zapaśniczych i pokonał Adama Soldaeva! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 czerwca 2023

W czwartej walce gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzyli się Daniel Rutkowski i Adam Soldaev. Starcie zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej. Jaki padł wynik w walce Rutkowski vs. Soldaev?

Pojedynek Daniela Rutkowskiego z Adamem Soldaevem to arcyważne starcie dla dalszej rozgrywki w kategorii piórkowej. Walka dwóch zawodników z backgroundem zapaśniczym może wyłonić kolejnego pretendenta do mistrzowskiego pasa dywizji do 66 kilogramów.

Oczywiście wiele będzie zależało od tego czy Salahdine Parnasse zdecyduje się na pozostanie w kategorii lekkiej, czy jednak powróci do swej dywizji na bój z Robertem Ruchałą. Skupmy się jednak na starciu Rutkowski vs. Soldaev, jaki przebieg miał ten pojedynek?

-=> XTB KSW Colosseum 2 – Relacja na żywo

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Dołącz do grona fanów oglądających galę KSW, transmisja jest dostępna w Viaplay!

ksw colosseum 2 gdzie oglądać

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Rutkowski vs. Soldaev – relacja XTB KSW Colosseum 2

Spokojne pierwsze trzydzieści sekund. Następnie kopnięcie na kopnięcie. Daniel Rutkowski sprytnie zaatakował obniżając pozycję i trafił prawym w głowę Soldaeva. Adam póki co spokojniej od „Rutka”. Soczyste kopnięcie ze strony Soldaeva, aż poniosło się echem po stadionie. Rutkowski wchodzi z ciosami i szybko przechodzi do klinczu pod siatką wbijając się w rywala. żmudna praca w klinczu w wykonaniu Radomianina, a także stompy na stopy Soldaeva. Brudny boks pod siatką. Ładny prawy Rutkowskiego, na który Soldaev odpowiada wysokim kopnięciem.

Zaczynamy drugą rundę. Zdecydowanie szybsze tempo. Daniel Rutkowski sprytnie trafia raz i drugi. „Rutek” ładnie zmienia pozycję i trajektorię ciosu, na ten moment jest wszechstronniejszym fighterem. Łokieć ze strony Soldaeva. Daniel Rutkowski bardzo bliski przeniesienia walki do parteru. Rutek mocno pracuje pod siatką i robi wszystko by uzyskać obalenie. Soldaev broni się rozpaczliwie, ale Rutkowski suplesem rzuca rywalem o matę! WOW! Adam zrywa klincz ciosem jednak wygląda już na podmęczonego stałą presją ze strony Daniela. Low kick Rutkowskiego. Soldaev czai się na kontrę, próbuje atakować latającym kolanem jednak Rutkowski łatwo to przechwytuje i tylko gong ratuje Adama przed sprowadzeniem.

Rutkowski wchodzi z ciosami i szybko klinczuje. Daniel prowadzi walkę pod własne dyktando i decyduje o przebiegu starcia. Soldaev próbował atakować podbródkowym. Adam Soldaev zaczął trafiać ciosami. Low kick Rutkowskiego i cios pięścią ze strony zawodnika z Radomia. Soldaev trafia kolanem, Rutek wykorzystuje moment by iść po sprowadzenie. Adam łapie rękę niczym do kimury i próbuje przetoczenia. Co za kocioł! Zawodnicy wstają i wymieniają ciosy w stójce. Daniel Rutkowski w pięknym stylu rzuca Soldaeva na matę. Rutek najpierw pracuje w parterze a po chwili bije rywala pod siatką. Adam wraca do stójki, ale jest wbity w siatkę.

Daniel Rutkowski pokonał Adama Soldaeva po jednogłośnej decyzji sędziów

video w trakcie aktualizacji

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments