ksw 92 jewtuszko vs żaromskis trailer video zapowiedź

KSW 92: Jewtuszko vs. Żaromskis – trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 marca 2024

W sobotę 16 marca na XTB KSW 92 swój ostatni pojedynek w klatce stoczą Maciej Jewtuszko i Marius Żaromskis. Zawodnicy podjęli decyzję o zakończeniu zawodowej kariery.

Maciej Jewtuszko kończy długą karierę w zawodowym MMA. W ostatnim starcie w okrągłej klatce popularny „Irokez” zmierzy się z „Białym Koszmarem”. Dla Mariusa Żaromskisa także będzie to ostatni pojedynek w zawodowym MMA. Federacja KSW opublikowała video zapowiedź walki Jewtuszko vs. Żaromskis.

Walkę Jewtuszko vs Żaromskis możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

TYPYKURSYBUKMACHER
Maciej Jewtuszko1.65FORTUNA
Marius Żaromskis2.24FORTUNA

KSW 92: Jewtuszko vs. Żaromskis – video zapowiedź

Podczas XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim dojdzie do starcia pożegnalnego dwóch zawodników, którzy zapisali się w historii polskiego i światowego MMA. Maciej Jewtuszko to pierwszy mistrz KSW w wadze lekkiej. Marius Žaromskis, były zwycięzca Grand Prix i mistrz DREAM, staną do finalnego boju w klatce KSW. Zobaczcie trailer tego starcia.

Obstaw KSW 92 zgarnij bonus 200 ZŁ!

Specjalna oferta dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Osoby, które zarejestrują konto, otrzymają na start bonus w postaci specjalnego kursu na walkę wieczoru KSW 92 oraz co-main event. Skorzystać z oferty można w kilku krokach:

  1. Załóż konto użytkownika w Fortunie – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + musisz zaznaczyć przynajmniej jedną zgodę marketingową.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 30 zł.
  3. Postaw 2 zł na wygraną Michała Materli, Jakuba Wikłacza lub Zuriko Jojuy. UWAGA, na kuponie musi znajdować się tylko jedno zdarzenie!
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, wygrywasz 200 zł!
  5. Bonusu nie musisz obracać. Pieniądze trafią na konto gracza i będzie mógł je od razu wypłacić!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments