KSW 85 Parnasse vs Ruchała gdzie oglądać transmisja

KSW 85: Parnasse vs. Ruchała – gdzie oglądać? Transmisja z gali w Nowym Sączu. Kursy bukmacherskie.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 sierpnia 2023

Dziś w Nowym Sączu odbędzie się gala KSW 85: Parnasse vs. Ruchała. Gdzie oglądać KSW 85? O której rozpocznie się transmisja KSW? Jak prezentują się kursy bukmacherskie na najważniejsze walki wieczoru?

Już dziś wieczorem w Nowym Sączu odbędzie się gala KSW 85. W walce wieczoru dojdzie do unifikacji pasów mistrzowskich kategorii piórkowej. Salahdine Parnasse, mistrz dywizji do 66 kilogramów zmierzy się z Robertem Ruchałą, tymczasowym mistrzem. Młody Polak zawalczy przed własną publicznością.

Nie będzie to jedyne starcie o pas mistrzowski KSW na gali w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego. W co-main evencie zmierzą się bowiem Ibragim Chuzhigaev i Bohdan Gnidko. Stawką tej potyczki będzie pas kategorii półciężkiej (-93 kg).

W ostatnich dniach federacja KSW ogłosiła walkę wieczoru gali KSW 86. Więcej na ten temat poczytacie tutaj. KSW 86: Jakub Wikłacz vs. Sebastian Przybysz 4 – doskonały main event gali we Wrocławiu! Wczoraj ogłoszona także kolejną galę w Czechach. Dedykowany artykuł na temat gali KSW 87 znajdziecie tutaj. KSW 87: Martinek vs. Stosić – powrót do Czech! Trzyniec ugości zawodników federacji KSW!

KSW 85: Parnasse vs. Ruchała – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

KSW 85 – gdzie oglądać? Transmisja.

Transmisja z gali KSW 85 nie będzie dostępna w otwartej i cyfrowej telewizji. Start transmisji z gali zaplanowano na godzinę 19:00.

Wydarzenie będzie można oglądać wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, która umożliwia oglądania gali za pośrednictwem aplikacji na smartfonie, tablecie, telewizorze (Smart TV), czy online na komputerze lub laptopie.

KSW 85: Parnasse vs. Ruchała – karta walk

Karta główna:

  • Salahdine Parnasse vs. Robert Ruchała – walka wieczoru – o pas -66kg
  • Ibragim Chuzhigaev vs. Bohdan Gnidko – co-main event o pas -93kg
  • Patryk Kaczmarczyk vs. Daniel Tărchilă
  • Patryk Surdyn vs. Kamil Szkaradek
  • Kleber Raimundo Silva vs. Rafał Kijańczuk
  • Michał Pietrzak vs. Marcin Krakowiak
  • Adrianna Kreft vs. Yasmin Guimarães
  • Łukasz Rajewski vs. Wilson Varela
  • Wiktoria Czyżewska vs. Sandra Succar

KSW 85 – kursy bukmacherskie

Poniżej znajdziecie pełną listę kursów bukmacherskich na galę KSW 85 w Nowym Sączu, aby obstawić to wydarzenie wystarczy kliknąć w obrazek poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments