Kleber Silva znokautował Kijańczuka KSW 85 video

KSW 85: Kleber Raimundo Silva brutalnie znokautował Rafała Kijańczuka! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 sierpnia 2023

W piątej walce gali KSW 85 w okrągłej klatce zmierzą się Kleber Raimundo Silva oraz Rafał Kijańczuk. Doświadczony Brazylijczyk miał pierwotnie zmierzyć się z Oumarem Sy jednak utalentowany Francuz doznał urazu i w jego miejsce do rozpiski gali KSW w Nowym Sączu wskoczył popularny „Kijana”.

Podczas gali KSW 85 numer pięć wagi półciężkiej Kleber Raimundo Silva (21-12, 1 NC, 14 KO, 3 Sub), miał zmierzyć się z Oumarem Sy, ale Francuz musiał wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji. W jego miejsce wszedł znany ze swojego potężnego uderzenia Rafał Kijańczuk (12-6, 11 KO), numer sześć tego zestawienia. Do pojedynku, który odbędzie się w umownym limicie wagowym do 95 kilogramów.

Doświadczony Brazylijczyk będzie chciał zgarnąć wygraną i zanotować kolejny awans w rankingu kategorii półciężkiej, który znacznie przybliży go do walki o pas mistrzowski KSW. Polak jest niezwykle niebezpiecznym w pierwszych minutach pojedynku i zapewne spróbuje ustrzelić „Orgulho” mocnym ciosem.

KSW 85 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

KSW 85: Kleber Raimundo vs. Kijańczuk – relacja, wynik walki

Orgulho zaczyna od ataku na korpus. Polak póki co spokojnie. Kleber Raimundo Silva stara się kąsać lewym. Kijańczuk odpowiada kopnięciami. Kijańczuk wykonuje polecenia narożnika i skupia się na kopnięciach na łydkę Brazylijczyka. Skrócenie dystansu i Kleber Raimundo stara się ustrzelić Polaka. Nic z tego. Kijańczuk wszedł kombinacją ciosów pięściami, którą niespodziewanie zakończył wysokim kopnięciem jednak „Orgulho” nie dał się zaskoczyć i odszedł do boku unikając ciosu. Polak wszedł w rywala mocną serią ciosów i Brazylijczyk jest w opałach. Kleber odgryza się pojedynczym uderzeniem. Kleber Raimundo Silva trafił obszernym ciosem, następnie ponowił atak, a Polak opadał na deski i zebrał kolejne mocne uderzenie kolanem. Koniec walki!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments