KSW 85: Duży faworyt! Znamy kursy bukmacherskie na walkę Parnasse vs Ruchała

S
0
Opublikowano: 19 czerwca 2023

Największa polska organizacja MMA ogłosiła kolejne hitowe starcie. Salahdine Parnasse zmierzy się z Robertem Ruchałą w pojedynku unifikującym mistrzostwo wagi piórkowej KSW. Bukmacherzy wskazali znacznego faworyta tego starcia!

Francuz niedawno został podwójnym mistrzem organizacji Kawulskiego i Lewandowskiego. Parnasse otrzymał pas kategorii lekkiej po tym, jak Marian Ziółkowski okazał się był niezdolnym do walki na XTB KSW Colosseum 2. Choć Wojsław Rysiewski zaznaczał, że Salahdine po promocji starci mistrzostwo wagi piórkowej, okazuje się inaczej.

Kolejny double champ w historii organizacji do kolejnej obrony swojej korony stanie na KSW 85 w Nowym Sączu. Jak miało to być na Stadionie Narodowym, tak i teraz Francuz zmierzy się z miejscowym fighterem. Jego rywalem będzie bowiem tymczasowy mistrz dywizji do 66 kg, Robert Ruchała. Dla niepokonanego zawodnika Grapplingu Fight Kraków będzie to największa szansa w karierze! Jak wyglądają kursy na main event KSW 85?

Parnasse vs Ruchała – Kursy bukmacherskie

Ogromnym faworytem jest oczywiście Parnasse. Salahdine ma dużo większe doświadczenie od Polaka. Roberta oczywiście będą wspierały ściany w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego oraz kibice. Tym razem czeka go zdecydowanie najtrudniejsza walka w karierze.

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 84!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments