krzysztof głowacki zdradził termin powrotu do klatki ksw

Krzysztof Głowacki zdradził termin powrotu do klatki KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 grudnia 2023

Krzysztof Głowacki udzielił długiego wywiadu TVP Sport. Popularny „Główka” zdradził termin powrotu do okrągłej klatki federacji KSW!

Krzysztof Głowacki ma na koncie jeden profesjonalny pojedynek w MMA. Były pięściarz zanotował wygraną na gali XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Od premierowego występu „Główki” w klatce KSW minęło już sporo czasu, gdyż pojedynek z Patrykiem Tołkaczewskim odbył się 3 czerwca. W długiej rozmowie z dziennikarzami TVP Sport, Głowacki zdradził termin powrotu do okrągłej klatki KSW.

Krzysztof Głowacki nie chciał powiedzieć z kim się zmierzy jednak ujawnił miesiąc, w którym ponownie zamelduje się w klatce KSW.

– Pod koniec lutego. Nazwiska przeciwnika jeszcze nie mogę zdradzić, ale wiem już z kim walczę. Szykuję się pod niego.

Oznacza to zatem, że należy się spodziewać występu Krzysztofa na gali KSW 91, która odbędzie się 17 lutego w czeskim Libercu.

Zapytany o to czy rozważa jeszcze powrót do boksu, Głowacki kategorycznie wykluczył tę możliwość. „Główka” podsumował temat w następujący sposób:

– Tak, to koniec z boksem. Jestem teraz w KSW i na tym całkowicie się skupiam. Mam długi kontrakt i nie wyobrażam sobie, by w wieku 41 lat wrócić do ringu. Nie będzie już do czego wracać. Po co mam dostawać w łeb od młodych? Nie ma o czym gadać. Jestem już emerytowanym pięściarzem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments