Krzysztof Głowacki na temat artura szpilki

Krzysztof Głowacki na temat Artura Szpilki: „Jego trzeba ujarzmić od razu, od początku.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 sierpnia 2023

Krzysztof Głowacki był kolejnym gościem portalu FanSportu w studiu telewizyjnym. Popularny „Główka” odpowiedział na wiele pytań. Oczywiście w trakcie rozmowy pojawił się także temat Artura Szpilki, czyli przyjaciela, a także klubowego kolegi Głowackiego. Co na temat Szpili powiedział Główka?

Krzysztof Głowacki pojawił się w studiu telewizyjnym portalu FanSportu by udzielić długiego wywiadu. Pięściarz, który udanie rozpoczął swą przygodę z zawodowym MMA został przepytany od deski do deski i udzielił wypowiedzi na wiele interesujących tematów.

W trakcie dyskusji oczywiście nie mogło zabraknąć tematu Artura Szpilki, który podobnie jak „Główka” także przeszedł z boksu do MMA i walczy dla federacji KSW. Co na temat „Szpili” powiedział jego przyjaciel, a zarazem klubowy kolega?

Krzysztof Głowacki o Arturze Szpilce:

Artur Szpilka powiedział, że jak szuka trenera to skupia się na tym by trener był dobrym liderem, kimś kto będzie trzymał „bat” nad zawodnikiem. Jak do tego odniósł się „Główka”?

„U niego to tak trzeba, ujarzmić od razu od początku bo inaczej jak już pójdzie to po całości. Pójdzie po bandzie. Artur taki jest, musi mieć (takiego trenera).”

A jak w takim porównaniu wypada sam Krzysztof Głowacki. Jakiego trenera potrzebuje Główka?

„Ja ogólnie jestem zdyscyplinowaną osobą. Jak mi trener powie, że czegoś nie robimy, czy coś robimy, czy na przykład przed treningiem nie rozmawiamy to ja się do tego dostosowuję i tego się trzymam. Po prostu taki jestem.”

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

ksw 86 obstaw galę zakład

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments