Khabib Nurmagomedov odmówił Muskowi

Khabib Nurmagomedov odmówił Elonowi Muskowi! Dagestańczyk nie chce trenować miliardera!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 sierpnia 2023

Khabib Nurmagomedov postanowił odmówić Elonowi Muskowi! Dagestańczyk nie chce trenować miliardera. Musk chciał, aby Nurmagomedov dołączył do jego sztabu trenerskiego przed walką z Markiem Zuckerbergiem. Wedle dziennika TASS tak się jednak nie stanie, a za tą decyzją stoi sam Khabib.

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy was o tym, że kilka treningów Elona Muska poprowadził Georges St. Pierre, były mistrz organizacji UFC. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Georges St. Pierre trenował Elona Muska!

Drugi z bogaczy, Mark Zuckerberg trenował pod okiem Israela Adesanyi i Alexandra Volkanovskiego. Choć w tym wypadku było to raczej jednorazowe spotkanie na macie. Dedykowany artykuł o tym treningu znajdziecie tutaj. Israel Adesanya i Alexander Volkanovski trenowali z Markiem Zuckerbergiem.

Teraz okazuje się, że Elon Musk chciał, aby jego treningi prowadził Khabib Nurmagomedov. Były mistrz kategorii lekkiej odmówił i według ludzi z obozu Khabiba, Dagestańczyk jasno określił powody swej decyzji:

„Khabib odmówił ponieważ trenuje wyłącznie tych ludzi, których zna osobiście. Nurmagomedov obawiał się także, ze sporo straci wizerunkowo, gdyż Musk ma inne spojrzenie na życie i jest często powiązywany z imprezami na których leje się alkohol i zażywane są narkotyki. Dla Khabiba status finansowy Muska nie ma znaczenia. Dagestańczyk powiedział, że zamierza powoli zmniejszać swą rolę trenera nawet jak chodzi o przygotowania jego najbliższych przyjaciół i chce skupić się na rodzinie.”

Zostaw ocenę
6
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments