GSP trenował Elona Muska

Georges St. Pierre trenował Elona Muska!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 lipca 2023

W ostatnich tygodniach mówi się o tym, że Elon Musk i Mark Zuckerberg mają zmierzyć się w pokazowej walce sparingowej w octagonie organizacji UFC. Georges St. Pierre, były mistrz najlepszej ligi MMA na świecie zaproponował Muskowi, że pomoże mu odpowiednio przygotować się do tego starcia.

Najpierw na temat starcia dwóch miliarderów wypowiedział się Dana White, który odbył rozmowy telefoniczne zarówno z Muskiem jak i z Zuckerbergiem.

„Od jednego i od drugiego usłyszałem 'pewnie, zrobię to’. Pierwszy odezwał się do mnie Mark Zuckerberg, pytając: 'on tak na poważnie?’ Odpowiedziałem, że muszę się upewnić. Zadzwoniłem i usłyszałem: 'tak, jestem śmiertelnie poważny’. To by była największa walka w historii świata. Większa, niż jakakolwiek, którą wcześniej zrobiliśmy. Pobiłaby wszelkie rekordy sprzedaży PPV, a ci goście zapewniliby miliony dolarów na cele charytatywne. Nie tylko fani sportów walki, lecz także każdy inny człowiek chciałby to zobaczyć.”

Następnie wielkie gwiazdy światowego MMA zaczęły się prześcigać w sieci z propozycjami wspólnych treningów i ofertami profesjonalnego przygotowania do walki. Wszyscy znają sobie sprawę, że za taką współpracą mogą iść wielkie pieniądze, a także ogromny wzrost zasięgów w mediach społecznościowych.

Jednym z weteranów, który zaoferował swoją pomoc jest Georges St. Pierre. Popularny GSP spotkał się już z Elonem Muskiem i panowie odbyli wspólny trening. Jeśli zatem kiedykolwiek dojdzie do starcia Musk vs. Zuckerberg należy się spodziewać, że doskonały Kanadyjczyk wspomoże Muska i stanie w jego narożniku.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments