KSW 84 Kęsik Janikowski kursy bukmacherskie

Kęsik – Janikowski: Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na KSW 84

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 lipca 2023

Prezentujemy typu i kursy bukmacherskie na walkę Kęsik – Janikowski, która odbędzie się 15 lipca na gali KSW 84 w Gdyni. Pojedynek jest bardzo ważny dla obu zawodników, gdyż przegrany z tego starcia może pożegnać się z federacją KSW.

Były mistrz organizacji TFL nie ma ostatnio najlepszej passy w federacji KSW. W ostatnich czterech walkach Cezariusz Kęsik zapisał na swoim koncie wyłącznie jedną wygraną w pojedynku z Marcinem Krakowiakiem. Szczególnie bolesna dla Kęsika była porażka z Tomaszem Romanowskim przez nokaut w pierwszej rundzie.

Damian Janikowski także walczył ostatnio ze zmiennym szczęściem jednak jego wyniki są zdecydowanie lepsze od tych osiąganych przez Kęsika. Ostatni zawodowy występ „Damiano” zaliczył poza KSW kiedy na gali High League pokonał na punkty Mateusza „Don Diego” Kubiszyna.

KSW 84: Kęsik vs. Janikowski – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Kęsik – Janikowski: Typy na KSW 84

Wybierając wygraną Kęsika na punkty możemy liczyć na solidny kurs 4.00. Natomiast stawiając na zwycięstwo Czarka przed czasem, w drugiej rundzie kurs wzrasta aż do 6.50.

Bez wątpienia jedną z najciekawszych opcji do wyboru jest obstawienie wygranej Damiana Janikowskiego przez poddanie. Kurs na wygraną medalisty olimpijskiego przez poddanie wynosi 11.00. Zatem jeśli postawimy 30 zł na wygraną Damiana przez submission możemy wygrać 290 zł!

KSW 84 – gdzie obstawić galę? Kursy i zakłady bukmacherskie

Walkę wieczoru gali KSW 84 oraz wszystkie pozostałe gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także bonusowe 10 zł do pierwszego depozytu. Pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawi się zupełnie bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, w przypadku przegranej bukmacher zwraca pieniądze na konto. Stawka drugiego zakładu wzrasta do 200 zł, a trzeciego do aż 300 zł, w tych przypadkach przy niepoprawnym wytypowaniu wyniku walk pieniądze także wrócą na konto gracza!

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 84!

KSW 84: De Fries vs. Bajor – karta walk

Pełna karta walk gali KSW 84 składa się z dziesięciu pojedynków. Zakontraktowano trzy walki w kategorii średniej, trzy walki w kategorii koguciej, dwa starcia w dywizji ciężkiej oraz po jednym zestawieniu w kategoriach piórkowej i półśredniej.

Karta walk:

  • Phil De Fries (23-6) vs Szymon Bajor (24-9) – walka wieczoru – o pas -120kg
  • Sebastian Przybysz (11-3) vs Islam Djabrailov (9-4) – co-main event
  • Cezariusz Kęsik (13-3) vs Damian Janikowski (7-5)
  • Darko Stošić (17-6) vs Štefan Vojčák (6-0)
  • Bartosz Leśko (12-3-2) vs Nemanja Nikolić (9-0-1)
  • Krystian Kaszubowski (10-3) vs Henry Fadipe (13-10-1)
  • Damian Stasiak (13-9) vs Pascal Hintzen (8-2)
  • Bruno Augusto dos Santos (10-4) vs Gustavo Oliveira (8-1)
  • Borys Dzikowski (3-0) vs Damian Mieczkowski (1-0)
  • Patryk Chrobak (3-3) vs Miłosz Melchert (2-1)
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments