Karolina Kowalkiewicz zawodniczka roku

Karolina Kowalkiewicz komentuje tytuł Zawodniczki Roku: „Wróciłam po 5 przegranych, prawie nikt we mnie nie wierzył…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 marca 2023

Karolina Kowalkiewicz na łamach swoich mediów społecznościowych skomentowała zdobycie statuetki Heraklesa dla „Zawodniczki Roku 2022” w Polsce. W jaki sposób Łodzianka skomentowała to wyróżnienie?

Karolina Kowalkiewicz zamieściła w sieci obszerny wpis, w którym skomentowała swe zwycięstwo w kategorii „Zawodniczka Roku”. Polka wygrała w 2022 roku dwie walki, najpierw udusiła Felice Herrig, a następnie była lepsza na punkty od Silvany Gomez Juarez.

Kowalkiewicz nie mogła pojawić się na gali na której wręczano statuetki, gdyż przebywa obecnie na Florydzie gdzie w American Top Team trenuje do kolejnej walki. Więcej o kolejnym pojedynku i rywalce Polki przeczytacie tutaj. Karolina Kowalkiewicz wróci do octagonu UFC 13 maja! Wiemy z kim zmierzy się Polka!

Oto co Karolina napisała w sieci:

„Dziękuję bardzo za przyznanie mi HERAKLESA w kategorii zawodniczka roku. Powiem nieskromnie ZASŁUŻYŁAM/ZAPRACOWAŁAM na to. Rok 2022 zdecydowanie był dla mnie bardzo dobry, chociaż plany miałam trochę inne… Wróciłam po ciężkiej kontuzji, po której wielu wróżyło mi koniec kariery, wróciłam po 5 przegranych pojedynkach, chociaż od wielu słyszałam, że to już nie ma sensu… Już prawie nikt we mnie nie wierzył… Jestem ogromnie wdzięczna samej sobie, że mam odwagę żyć po swojemu i robić to co kocham, chociaż nie zawsze jest łatwo. Jeżeli coś sprawia Wam radość to po prostu to róbcie, nigdy nie przestawajcie wierzyć w siebie i we własne możliwości chociaż wszyscy dookoła powtarzają Wam, że to nie ma sensu. To Wasze życie, nie ich. Moim zdaniem (w dużym skrócie) w życiu chodzi o to żeby być szczęśliwym, więc wszyscy róbmy to co sprawia nam radość. PS: Bardzo dziękuje mojemu serdecznemu przyjacielowi Mariuszowi Paszkielowi za odebranie Heraklesa w moim imieniu.”

Zostaw ocenę
0
0