Kowalkiewicz Demopoulos UFC

Karolina Kowalkiewicz wróci do octagonu UFC 13 maja! Wiemy z kim zmierzy się Polka!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 lutego 2023

Karolina Kowalkiewicz powróci do octagonu UFC 13 maja na gali z cyklu Fight Night. Na ten moment nie jest znana lokalizacja wydarzenia jednak wiemy już z kim zmierzy się Polka. Rywalką Karoliny Kowalkiewicz będzie Vanessa Demopoulos. Nosząca przydomek „Lil Monster” zawodniczka ma na koncie trzy kolejne wygrane.

Karolina Kowalkiewicz (14-7) wróci do octagonu 13 maja! Polka jakiś czas temu zapowiadała, ze chciałaby w 2023 roku stoczyć trzy walki dla największej organizacji MMA na świecie. Wiemy, że Karolina liczyła na „miejsce” w karcie walk gali UFC w Londynie, tak się jednak nie stało i Łodzianka będzie musiała sporo poczekać na wejście do octagonu, gdyż termin walki z Vanessą Demopoulos (9-4) jest dość odległy.

Była mistrzyni federacji KSW nie będzie miała łatwego zadania, gdyż „Lil Monster” ma na koncie trzy kolejne zwycięstwa. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Demopoulos nigdy nie została znokautowana, ani poddana co sprawia, że nigdy nie przegrała walki przed czasem! Co ciekawe zarówno Kowalkiewicz jak i Demopoulos pokonały byłą zawodniczkę KSW, Silvanę Gomez Juarez.

Według posiadanych przez nas danych Polka jest wyższa, a także dysponuje lepszym zasięgiem. O przewadze doświadczenia naszej reprezentantki nie trzeba wspominać.

Jako pierwszy o terminie oraz rywalce Kowalkiewicz poinformował Paweł Wyrobek, dziennikarz Polsatu Sport.

Zostaw ocenę
0
0