łukasz jurkowski komentuje wygraną stricklanda

Juras komentuje wygraną Stricklanda na UFC 293: „Tarzan zrobił swoje. Popieprzone to wszystko…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 września 2023

Łukasz Jurkowski skomentował na łamach social mediów zwycięstwo Seana Stricklanda w walce wieczoru gali UFC 293 w australijskim Sydney. Oto co popularny Juras napisał na facebooku.

Sean Strickland był wielkim underdogiem w walce wieczoru gali UFC 293. Mimo to Amerykanin nie tylko postawił mocne warunki Israelowi Adesanyi, lecz przede wszystkim narzucił mocne tempo walki od samego początku i parł do przodu co ostatecznie przyniosło mu największy sukces w dotychczasowej karierze. Relację z walki wieczoru przeczytacie tutaj. UFC 293: Sean Strickland nowym mistrzem UFC! Amerykanin pokonał Adesanyę!

Na wygraną Stricklanda zareagował Łukasz Jurkowski. Popularny „Juras” to weteran polskiej sceny MMA, który teraz ma wiele interesujących zajęć, a jednym z nich jest komentowanie gal organizacji UFC. Oto co po wygranej Amerykanina napisał na facebooku Łukasz Jurkowski:

„Sean Strickland nowym mistrzem średniej UFC! Skazywany na totalną porażkę z rąk wielokrotnego mistrza Adesanyi. Tyle, że Izzy na ten pojedynek „nie dojechał”, a Tarzan zrobił swoje. Popieprzone to wszystko ale…

PIĘKNY JEST TO SPORT.

To co? Jaka następna sensacja w tym roku?”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments