jon jones skomentował decyzję israela adesanyi

Jon Jones skomentował decyzję Israela Adesanyi o przerwie od startów: „Chcę żebyś wiedział…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 października 2023

Jon Jones skomentował decyzję Israela Adesanyi o przerwie od startów. Mistrz kategorii ciężkiej odniósł się do tego, że „The Last Stylebender” postanowił odpocząć od walk w octagonie UFC. Jakie zdanie na ten temat ma Jon Jones?

W piątek Israel Adesanya ogłosił przerwę od startów. Były mistrz UFC w kategorii średniej po utracie mistrzowskiego pasa zdecydował, że potrzebuje czasu dla siebie i zwrócił się do fanów słowami: „Nie zobaczycie mnie w akcji przez długi czas.”

Na temat decyzji Israela Adesanyi wypowiedział się Jon Jones. Mistrz kategorii ciężkiej także ma za sobą długą przerwę od startów, po której powrócił by walczyć w kategorii ciężkiej. Jon Jones w najbliższym pojedynku zmierzy się ze Stipe Miocicem na gali UFC 295.

Oto co Jones sądzi na temat decyzji podjętej przez reprezentanta City Kickboxing:

„Chcę żebyś wiedział, że w pełni wspieram twoją decyzję o przerwie od startów. Zrobienie sobie trzyletniej przerwy było najlepszą decyzją jaką kiedykolwiek podjąłem. Zawsze stawiaj siebie na pierwszym miejscu bracie. Chroń swoje serce, swój umysł i swego ducha. Jestem z ciebie dumny mistrzu.”

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments