israel adesanya ogłosił przerwę od walk w ufc

Israel Adesanya ogłosił przerwę od startów w MMA! „Nie zobaczycie mnie w akcji przez długi czas”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 października 2023

Israel Adesanya ogłosił przerwę od startów w MMA! Adesanya był gościem w podcaście The Rock gdzie powiedział, że fani nie zobaczą go w akcji przez długi czas. Były mistrz kategorii średniej zamierza odpocząć, skupić się na zaleczeniu kontuzji i wprowadzić zmiany w stylu życia.

Israel Adesanya były mistrz organizacji UFC w kategorii średniej ogłosił przerwę od startów w MMA. „The Last Stylebender” był gościem w podcaście 'The Rock’ gdzie zapowiedział, że kibice nie zobaczą go w octagonie przez długi czas.

Adesanya przyznał, że nie ma już nic nikomu do udowodnienia jednak powiedział, że zna siebie i nie przejdzie na emeryturę w ten sposób. Oto jak Israel motywuje chęć zrobienia sobie przerwy od startów.

„Przed walką z Seanem myślałem sobie tak, że powoli zbliżam się do końca kariery, więc ogółem w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy starałem się 'zrobić’ jak najwięcej walk. Sęk w tym, że w ciągu 14 miesięcy stoczyłem cztery walki. Nie chodzi tu nawet o same pojedynki toczone w octagonie, ale też o treningi i kontuzje. Wszyscy wiedzieli, że byłem kontuzjowany wychodząc do walki z Alexem Pereirą, ale nie robiłem wymówek, nigdy nie robię. Strickland pokonał mnie ponieważ tego dnia był lepszy, odrobił pracę domową i miał za sobą doskonały team.”

Przypominamy, że w trakcie obozu treningowego do walki ze Stricklandem Israel Adesanya został zatrzymany przez policję. Izzy wsiadł wtedy za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Pijany Israel Adesanya prowadził samochód. Izzy został zatrzymany i wpadł na teście alkomatem!

Israel Adesanya ogłasza przerwę od walk w UFC

W dalszej części rozmowy z dziennikarzami radiowymi Adesanya powiedział:

„Teraz zrobię sobie długą przerwę, aby skupić się na sobie. Naprawdę nie będę walczył przez długi czas. Nie zamierzam przechodzić na emeryturę w ten sposób ponieważ dobrze znam siebie jednak nawet gdyby tak się stało to będzie ok. Nie mam już nic do udowodnienia. Natomiast wiem co mogę osiągnąć, wiem jak powinienem zmienić tryb życia, sprawić by moje ciało się do tego zaadaptowało. Naprawdę teraz muszę się wyleczyć dlatego nie zobaczycie mnie w akcji przez długi czas.”

Wszystkie wydarzenia organizowane przez UFC możesz obstawić i oglądać na eFortuna.pl. Zarejestruj konto na stronie legalnego polskiego bukmachera i skorzystaj z aktualnej promocji trzech zakładów bez ryzyka skierowanej do nowych użytkowników. Oglądaj gale UFC za darmo tutaj.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments