Jon Jones odpowiada na słowa Islama Makhacheva

Jon Jones odpowiada na słowa Makhacheva: „Zachęcam młodych zawodników by zaczęli bić moje rekordy zamiast otwierać gębę”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 października 2023

Jon Jones odpowiedział na krytyczne słowa Islama Makhacheva. Mistrz kategorii ciężkiej nie był zadowolony z tonu wypowiedzi Dagestańczyka i choć początkowo wydawało się, ze przyjął wszystko na spokojnie to ostatecznie wbił szpilę mistrzowi kategorii lekkiej.

Islam Makhachev podczas dnia medialnego przed galą UFC 294 zaczepił Jona Jonesa. Mistrz kategorii lekkiej wplótł w swą wypowiedź na temat rankingów kilka zdań skierowanych do aktualnego mistrza królewskiej dywizji.

Dagestańczyk powiedział między innymi:

Jeśli jesteś prawdziwym mistrzem powinieneś przyjąć walkę niezależnie od tego ile dni masz na przygotowanie czy kto będzie twoim rywalem. Nie tak jak wasz mistrz pound for pound jak dali mu walkę z Chaelem Sonnenem. Zobaczcie na to jak to wygląda, numer jeden (Jon Jones) kogo on pokonał z rankingu P4P w pięciu ostatnich walkach? Co do tych rankingów chcę powiedzieć jedno są g*wno warte…”

Pełną wypowiedź znajdziecie tutaj – Islam Makhachev przed UFC 294.

Jon Jones odpowiada na słowa Makhacheva

Jon Jones odpowiedział na słowa Makhacheva w kilku wpisach zamieszczonych na platformie społecznościowej X (dawniej twitter). Oto co dokładnie napisał Jon.

„Życzę ci wszystkiego najlepszego Habibi (Kochanie). Co do samej walki niech po prostu wygra lepszy. Odnośnie życia, Islam powiedział kilka negatywnych słów na mój temat. Nie chcę odpowiadać w tym samym stylu, bo w tej chwili mam po prostu większą rybę do złowienia. (Stipe Miocić)”

W kolejnych wpisach Jon Jones nie był już tak miły w stosunku do Islama i wbił szpileczkę mistrzowi kategorii do 70 kilogramów:

„Ciężka jest głowa która nosi koronę, krytyka rośnie wraz z zasięgiem posiadanego terytorium.”

Swą wypowiedź Jon Jones zakończył zdaniem:

„Zachęcam młodych zawodników by zaczęli bić moje rekordy zamiast otwierać gębę. Tak robią prawdziwi gangsterzy.”

Walkę Makhachev vs. Volkanovski 2 obstawisz oraz obejrzysz na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto, skorzystaj z promocji dla nowych graczy i wypełnij pierwszy kupon. Obstaw galę i oglądaj transmisję z UFC 294 tutaj.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments