Jan Błachowicz z niespodziewaną wizytą komisji antydopingowej

Jan Błachowicz z niespodziewaną wizytą komisarzy USADA!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 września 2023

Jan Błachowicz, były mistrz organizacji UFC w kategorii półciężkiej powoli wraca do zdrowia po zabiegu łokcia. Polak wrócił już do treningów na rowerze, a także do tarczowania choć tu oczywiście warto zaznaczyć, że Janek wyprowadza ciosy wyłącznie w pełni zdrową ręką. Zawodnikowi niespodziewaną wizytę złożyli przedstawiciele komisji antydopingowej!

Nie od dziś wiadomo, że pracownicy komisji antydopingowej potrafią mocno zaskoczyć zawodników, a to wyrywając ich z łóżka o 5:30 rano, a to meldując się na sali treningowej podczas wieczornego treningu. Jan Błachowicz, były mistrz organizacji UFC także „ugościł” wczoraj przedstawicieli komisji, którzy złożyli mu wizytę.

Przedstawiciele komisji antydopingowej odwiedzili Polaka, aby pobrać próbki krwi do analizy. Oczywiście Błachowicz przeszedł niedawno zabieg łokcia, więc pewnie przy okazji odebrano dokumentację na temat leków stosowanych w trakcie zabiegu oraz leczenia, a nawet jeśli to nie nastąpiło to pewnie zostaną one dosłane później.

Przypominamy, że w lipcu Jan Błachowicz otrzymał kurtkę przyznawaną zawodnikom, którzy przeszli 50 testów antydopingowych. Polak powiedział wtedy, że wierzy w czysty sport. Nie inaczej było tym razem. Janek napisał na instagramie:

„Kolejna próbka pobrana. Kolejna, która udowadnia że bycie czystym zawsze daje efekty. Zawsze będę to wspierał i będę z tego dumny!”

Pamiętajcie, że dziś do octagonu powróci inny reprezentant Polski – Mateusz Gamrot. Walkę „Gamera” można oglądać za darmo na eFortuna.pl. Szybka rejestracja, specjalny bonus oraz pierwszy wysłany kupon i można się cieszyć dostępem do transmisji z gal UFC za darmo! Oglądaj UFC Vegas 79 tutaj.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments