Jan Błachowicz UFC kurtka USADA

Jan Błachowicz otrzymał kurtkę przyznawaną zawodnikom, którzy przeszli 50 testów antydopingowych! „Wierzę w czysty sport”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 lipca 2023

Jan Błachowicz dołączył do grona zawodników, którzy otrzymali specjalną kurtkę w prezencie od Amerykańskiej Agencji Antydopingowej! Oznacza to, że Polak przeszedł 50 lub więcej testów antydopingowych, które nie wykazały obecności dopingu. Janek skomentował ten fakt na łamach swoich mediów społecznościowych.

Na gali UFC 291 Polak Jan Błachowicz zmierzy się z Brazylijczykiem Alexem Pereirą. Pojedynek dwóch byłych mistrzów UFC zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej. Przed samą walką doszło do bardzo miłego wydarzenia.

Janek otrzymał kurtkę, która przyznawana jest przez USADA wszystkim zawodnikom, którzy mieli 50 negatywnych wyników testów antydopingowych. Błachowicz dołączył zatem do grona fighterów, którzy udowadniają, że aby być sportowcem na najwyższym, mistrzowskim poziomie nie trzeba sięgać po doping.

Nim przejdziemy do wypowiedzi Jana Błachowicza przypominamy, że gala z udziałem zawodnika WCA odbędzie się w niedzielę 30 lipca w Salt Lake City. Gdzie będzie można oglądać i obstawiać to wydarzenie?

UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 – transmisja!

Galę UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 wraz z walką Błachowicz vs. Pereira w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 30 lipca o 00:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 30 lipca.

-=> Oglądaj stream online z UFC 291! FREE!

Data: 30 lipca, niedziela
Lokalizacja: Salt Lake City, USA
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 00:30, niedziela 30 lipca
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 30 lipca
Free stream z walki Błachowicz vs. Pereira: ok. 5:30, niedziela 30 lipca
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 291! Darmowa transmisja!

ufc 291 poirier gaethje błachowicz transmisja za darmo

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Jan Błachowicz: Wierzę w czysty sport!

Wróćmy zatem do głównego tematu artykułu czyli wypowiedzi Jana Błachowicza po odebraniu kurtki z rąk Amerykańskiej Komisji Antydopingowej. Jak te wyróżnienie przyjął Polak?

„Będę nosił z dumą!

Taką kurtkę otrzymują tylko osoby, które uzyskały 50 i więcej negatywnych wyników na testach antydopingowych USADA.

Wierzę w czysty sport jako drogę do prawdziwego sukcesu. Kiedy odwieszę rękawice na kołek, chcę patrzeć na swoje odbicie w lustrze bez poczucia wstydu, a także bez wahania mówić, że wszystko osiągnąłem wyłącznie dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości.

W czasach gdy chodzenie na skróty jest modne chciałbym promować tę postawę wśród młodych zawodników. Wartości są najważniejsze!”

Kto wygra walkę Jan Błachowicz vs. Alex Pereira?

Loading ... Loading ...

UFC 291: Błachowicz vs. Pereira – Kursy bukmacherskie

Galę UFC 291 z hitową walką Błachowicz vs. Pereira obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Błachowicz vs Pereira

UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 – karta walk

Karta główna:

 • Dustin Poirier vs. Justin Gaethje 2 – walka wieczoru – o pas BMF
 • Jan Błachowicz vs. Alex Pereira – co-main event
 • Stephen Thompson vs. Michel Pereira
 • Tony Ferguson vs. Bobby Green
 • Michael Chiesa vs. Kevin Holland

Karta wstępna:

 • Gabriel Bonfim vs. Trevin Giles
 • Derrick Lewis vs. Marcos Rogerio de Lima
 • Roman Kopylov vs. Claudio Ribeiro
 • Jake Matthews vs. Miguel Beaza
 • CJ Vergara vs. Vinicius Salvador
 • Mathew Semelsberger vs. Uros Medić
 • Miranda Maverick vs. Priscila Cachoeira
Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments