Jan Błachowicz skomentował wygraną Seana Stricklanda

Jan Błachowicz skomentował wygraną Seana Stricklanda na UFC 293: „Jeśli coś wygląda głupio, ale się sprawdza…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 września 2023

Jan Błachowicz skomentował na twitterze wygraną Seana Stricklanda na gali UFC 293. Polak już wcześniej w mediach społecznościowych pisał, że jeśli ktoś miałby pokonać Adesanyą to ta sztuka może się udać właśnie Amerykaninowi.

Jan Błachowicz był jednym z zawodników UFC, którzy szybko skomentowali zwycięstwo Seana Stricklanda na gali UFC 293. Amerykanin pokonał Israela Adesanyę i został nowym mistrzem organizacji!

Oto co Polak, który także ma w rekordzie wygraną nad Adesanyą napisał na twitterze:

 „Jeśli coś wygląda głupio, ale się sprawdza to znaczy, że nie jest głupie. Tak sądzę.”

Z reakcjami innych fighterów możecie się zapoznać tutaj. Zawodnicy UFC reagują na wygraną Seana Stricklanda na UFC 293: „Dobro w końcu wygrało ze złem”

NOCHE UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 – kursy bukmacherskie

Galę NOCHE UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest była mistrzyni Valentina Shevchenko, na której wygraną wystawiono kurs 1.35! Natomiast na wygraną Alexy Grasso wystawiono kurs 2.89. Jest to dość niespodziewana sytuacja, gdyż aktualna mistrzyni będzie underdogiem.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Grasso vs. Shevchenko 2!

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments