jan błachowicz rozpoczął przygotowania do kolejnej walki

Jan Błachowicz rozpoczął przygotowania do kolejnej walki

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 listopada 2023

Jan Błachowicz rozpoczął przygotowania do kolejnej walki. Były mistrz UFC w kategorii półciężkiej zameldował się na obozie treningowym w górach. Błachowicz ma wystąpić na styczniowej gali UFC 297 w Kanadzie.

Jan Błachowicz to były mistrz organizacji UFC w kategorii półciężkiej. Polak wciąż jest notowany na wysokim czwartym miejscu w rankingu dywizji do 93 kilogramów i marzy nie tylko o kolejnych wielkich walkach, lecz przede wszystkim o odzyskaniu utraconego trofeum.

Wczoraj pojawiła się informacja o tym, że reprezentant WCA Fight Team może wkrótce powrócić do octagonu. Zdaniem kanadyjskiego dziennikarza Ariela Helwaniego matchmakerzy organizacji UFC pracują nad zestawieniem walki Jan Błachowicz vs. Aleksandar Rakić 2.

Do walki Polaka z pochodzącym z Serbii fighterem miałoby dojść 20 stycznia 2024 roku na gali UFC 297 w Kanadzie. Zapewne właśnie z tego względu Jan Błachowicz rozpoczął przygotowania do walki od obozu w polskich górach.

Janek zamieścił na instagramie kilka nagrań video, w których powiedział:

„Pierwszy dzień obozu Zakopane, hej. 'Nase góry pikne’. Pogoda dopisuje, zobaczymy jak będzie później. Pierwszy dzień standardowo Sarnia Skała, jest ekipa, jest widoczek.”

„Rano górki, teraz na macie. Robota się robi. Jest fajnie, a będzie dobrze. Pozdrawiam.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments