UFC Jamahal Hill o Błachowicz Pereira

Jamahal Hill wskazał zalety Jana Błachowicza w starciu z Alexem Pereirą na UFC 291

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 czerwca 2023

Jamahal Hill udzielił długiego wywiadu dziennikarzom portalu MiddleEasy, oczywiście nie mogło w nim zabraknąć tematu innych zestawień w kategorii półciężkiej. Mistrz dywizji do 93 kilogramów został zapytany o wytypowanie wyniku walki Błachowicz vs. Pereira. Co na ten temat powiedział „Sweet Dreams”?

Jan Błachowicz zmierzy się z Alexem Pereirą 29 lipca na gali UFC 291 w Salt Lake City. Właśnie zestawienie Polaka z Brazylijczykiem było jednym z tematów rozmowy dziennikarzy MiddleEasy.com z Jamahalem Hillem.

Mistrz organizacji UFC w kategorii półciężkiej został zapytany o wytypowanie walki o status pretendenta do mistrzowskiego pasa. Oto co powiedział Hill:

„Myślę, że wygrany tej walki na pewno będzie pretendentem numer 1 do walki o pas mistrzowski. Kto wygra walkę? Nie wiem. Myślę, że przewaga będzie po stronie Jana Błachowicza, gdyż on potrafi uderzać. Jan ma możliwość pokonania Pereiry w czysto stójkowej walce, ale ma też umiejętności które pozwalają mu na przeniesienie walki do parteru, umęczenie Alexa, obicie go oraz pokazanie jak wiele braków ma Poatan w grze parterowej.”

Następnie Hill odniósł się do samego faktu przejścia Pereiry do kategorii wyżej:

„Jego siła nie będzie tutaj miała tak wielkiego znaczenia jak w kategorii średniej. W kategorii do 84 kilogramów, gdy uderzał zawodników oni musieli na to jakoś zareagować, nie mogli po prostu wstrząsnąć ramionami i walczyć dalej. W średniej było im trudniej przez wzgląd na siłę ciosu Alexa. Myślę, że w półciężkiej to będzie zupełnie inna historia, tutaj Pereira będzie musiał rozpracowywać rywali taktycznie.”

Przypominamy, że kolejna gala organizacji UFC odbędzie się już w najbliższą sobotę 1 lipca!

Gdzie oglądać UFC Vegas 76?

Galę UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 1 lipca o 22:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 1:00 w niedzielę 2 lipca.

Data: 1 lipca, sobota
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 22:00, sobota 1 lipca
Start transmisji z karty głównej: 1:00, niedziela 2 lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments